Sari la conținut

Documentar Despre Moto


octa
 Share

Postări Recomandate

eu am stat lipit de sticla sa vad si reluarile... :)

clar! toate trei emisiunile au fost foarte interesante! mie mi-au placut in mod special "american cuppers" si "motorcycle mania". ce poate fi mai educativ si mai provocator decat o emisiune in care se arata cum se construiesc motociclete custom??? am vazut ce inseamna profesionalism, ce greutati se intampina si mai ales m-a impresionat latura umana a designerilor si constructoruilor. cat despre emisiunea de aniversare a celor 100 de ani HD, cred ca a aratat nu doar o succinta istorie, ci mai ales felul cum este perceputa motocicleta de catre admiratorii, posesorii, indragostitii de fenomen (caci, trebuie sa recunosc ca este vorba de un adevarat fenomen!).

sunt si eu de parerea ca HD nu este in ritm cu tehnologia contemporana (exceptie facand V-rod, care cred ca este o culme a tehnologiei). dar imaginea ce au creat-o constructorii si pe care o intretin cu brio, este elocventa. ideea posibilitatii customizarii unei motociclete de serie cu accesorii de aceeasi origine este extraordinara!

 

trecand peste tot ce inseamna HD ca imagine, raman adept al ideii ca pretul motociletelor este peste masura de mare si nu justifica produsul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine m au lasat paf motoretele de scoala de 350 kg :) :angry:

ziceau aia ca nu e obligatoriu sa mai fi codus moto inainte.din ce am vazut, jos palaria.traseul de jaloane era serios, kiar iti trebuie skill sa l faci corect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...