Sari la conținut

Accident Memphis si Alina - Deva-Arad DN7


IceCube
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sunt fratele lui Marius si acum sunt in drum spre Arad impreuna cu tata. Suntem devastati de acest necaz. Dumnezeau sa aibe grija de ei acolo in ceruri. Vineri baiatul lor Lucas facea 1 an si trebuiau sa ii tatie motul. Hai sa ii conducem asa cum pe cuvine pe ultimul drum. Urmeaza sa revin cu data inmormantarii lor. nu imi vine sa cred...

R.I.P.

Radule , condoleante. nu am cuvinte. sa ai grija de Lucas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tulburator...intru in fiecare zi pe forum si pe aceasta rubrica,insa nu obisnuiesc sa postez aici...insa acum ma obliga lacrima care se scurge incet,pe obrazul meu...Dumnezeu sa i ierte si sa l ocroteasca pe micut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum sunteti ocupati, durerea mare se va simti dupa ce se termina nebunia asta, dupa ce ultimul "invitat" inchide usa. atunci "ceva" va lipsi.

parinti-s cei mai loviti, restul o sa o mai diluati cu timpul.

cum am spus mai sus, personal, bine ca nu te-am cunsocut nici pe tine, nici pe ei.

are si statutul de "singuratic" beneficiile lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grea lovitura, sa fi tare si condoleante celor apropiati. Toti sunt constienti ca treceti prin Clipe Grele.

Nu-i judeca si nu fi trist ca nu au putut veni cei care va cunosc... probabil le e greu si lor.

Sa le fie tarana usoara Frate...

 

Nici macar unul nu a venit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm... cred ca este destul de usor sa scrii in atatea pagini pe un forum condoleante, rip... Cred ca se astepta ca macar cineva care a scris pe forum sau care sunt motociclisti sa fie prezenti la inmormantare...Din pacate, viata este atat de grea, de incarcata, incat nu mai avem timp nici macar sa ne luam "adio" de la prieteni...

Nici macar unul nu a venit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost eu si doi prieteni apropiati. a fost bine.

Nu-i condamna pe cei ce n-au fost, pe apropiatii care au lipsit. La ultima inmormantare la care am fost, mi-am jurat ca nu mai merg la asa ceva. Durerea e prea mare iar sunetul pietrelor care lovesc sicriul acoperit insotit de plansetele de disperare ale familiei sunt prea mult pentru mine. Si pentru multi altii. Eu prefer ca imaginea unui prieten sa o am vie, sa nu fie stirbita de o imagine a unui cadavru intr-un cosgiug.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asfalt uscat in ceruri ingerilor!

 

Familiile Laudatu si Uderea tin sa multumeasca miilor de oameni care au fost alaturi de noi in aceste momente dificile. Multumim pentru sutele de telefoane primite, pentru fiecare cuvant cald primit din partea voastra care ne-a alinat suferinta! Multumim celor peste 500 depersoane alaturi de care am condus azi pe ultimul drum doi INGERI pentru care Dumnezeu are o misiune speciala. In aceste zile am descoperit in voi oameni minunati, cu o inima mare. Pe multi nu v-am mai vazut de mult timp, pe unii nici nu va cunosteam dar a-ti fost alaturi de noi. Va multumim din inima petru tot ajutorul oferit si sa stiti ca Marius si Alina va vor vegea din ceruri ca voi si familile voastre sa fiti bine.

Dumnezeu sa ii ierte!

post-11018-0-44160000-1369933466_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu au fost multe motoare dar au fost multe lacrimi si multi oameni sinceri care ii vor pastra in suflet si in amintiri.

Sa aveti putere si sa va gasiti alinare. Pana acum ati fost prinsi in toata aceasta agitatie, acum veti avea timp...prea mult timp...ca sa realizati ca ei nu mai sunt.

Probabil ca durerea nu o sa treaca niciodata dar exista Lucas care va v-a invata sa fiti tari si sa mergeti mai departe pentru el.

 

Asfalt uscat, Marius!

Asfalt uscat, Alina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i condamna pe cei ce n-au fost, pe apropiatii care au lipsit. La ultima inmormantare la care am fost, mi-am jurat ca nu mai merg la asa ceva. Durerea e prea mare iar sunetul pietrelor care lovesc sicriul acoperit insotit de plansetele de disperare ale familiei sunt prea mult pentru mine. Si pentru multi altii. Eu prefer ca imaginea unui prieten sa o am vie, sa nu fie stirbita de o imagine a unui cadavru intr-un cosgiug.

 

eu nu merg la asa ceva, si daca dau coltu', n-am nevoie de jeleli. eu mi-am ales sa traiesc asa.

cand sunt vesel, vreau oameni pe langa mine, cand sunt in partea aialalta sau in pat in suferinta, nu vreau sa ma vada nimeni. nici cei apropiati

 

as mai scrie aici, dar respect ca topicul nu e al meu.

 

asta e viata. lumea asta include si moartea. strangeti din dinti si invatati sa traiti si fara cei ce pleaca. oricum n-aveti o solutie mai buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

eu nu merg la asa ceva, si daca dau coltu', n-am nevoie de jeleli. eu mi-am ales sa traiesc asa.

cand sunt vesel, vreau oameni pe langa mine, cand sunt in partea aialalta sau in pat in suferinta, nu vreau sa ma vada nimeni. nici cei apropiati

 

as mai scrie aici, dar respect ca topicul nu e al meu.

 

asta e viata. lumea asta include si moartea. strangeti din dinti si invatati sa traiti si fara cei ce pleaca. oricum n-aveti o solutie mai buna.

sunt de acord cu tine ...

insa

inchide discutiile pe topicul asta ca e pacat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...