Sari la conținut

bucuresti - kavarna, duminica 2 iunie


Postări Recomandate

Vizitator GSA

am venit. am prins ploaie numai pe autostrada la intoarcere. 4 am venit cu bacul pe la silistra, restul s-au intors prin giurgiu. ne-am cam lungit dar a fost ok. in bulgaria totul se desfasoara mai rar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost revigorant, placut, atmosfera relaxata si vesela.

Am ajuns acasa infrigurat de ploaie si cu vreo doua ore intarziere fata decat imi planificasem.

Una peste alta m-am simtit bine si a fost exact ce mi-am dorit, la final de saptamana, o binevenita deconectare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am ajuns uda pana la piele. Dar cu toate astea, a fost foarte frumos. Mi-a placut iesirea si compania tavarasilor de calatorie.

bravo zapacito

cm ai mers? ti ai mai dat drumu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu cu bine murat pana la piele si cu cizmele pline de apa, dupa un drum sinistru pe ploaie, cu vizibilitate redusa,pe Centura si pe A3. Am luat contact cu ploaia inca de la Kavarna, la pranz, apoi o scurta repriza inainte de Silistra. Traversarea Dunarii a fost ok, iar de la iesire din Calarasi pana acasa, am mers numai prin ploaie. Una peste alta o iesire reusita. Noi am plecat de sambata si am prins vreme frumoasa. Dumineca a fost asa cum am prezis. O sa revin cu amanunte si cu poze mai tarziu, la rubrica Poze din intalnirile pe doua roti. Nocte bonam, cives!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

imi cer scuze, nu am mai oprit la gaz in autostrada, mai aveam si incepuse o ploaie cam nasoala, i-am dat viteza sa ajung pe lumina. gs-ul asta mi se pare cel mai potrivit pt conditii meteo nasoale, probabil din cauza ghidoanelor mai largi, mergi in siguranta pe ploaie cu 110-130. cu k-urile mergeam 90-110. mai sus de 140 e risc maxim de acvaplanare cand dai in balti, am patit-o, iti fura roata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu cu bine murat pana la piele si cu cizmele pline de apa, dupa un drum sinistru pe ploaie, cu vizibilitate redusa,pe Centura si pe A3. Am luat contact cu ploaia inca de la Kavarna, la pranz, apoi o scurta repriza inainte de Silistra. Traversarea Dunarii a fost ok, iar de la iesire din Calarasi pana acasa, am mers numai prin ploaie. Una peste alta o iesire reusita.

 

Motociclist adevarat. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze, nu am mai oprit la gaz in autostrada, mai aveam si incepuse o ploaie cam nasoala, i-am dat viteza sa ajung pe lumina. gs-ul asta mi se pare cel mai potrivit pt conditii meteo nasoale, probabil din cauza ghidoanelor mai largi, mergi in siguranta pe ploaie cu 110-130. cu k-urile mergeam 90-110. mai sus de 140 e risc maxim de acvaplanare cand dai in balti, am patit-o, iti fura roata.

Stai linistit. Chiar nu era cazul sa mai opresti, daca mai aveai gaz suficient.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...