Sari la conținut

Comunitate Sau Nu 2


simsonache
 Share

Postări Recomandate

:banana: daca tot raminem cu babele in drum si nu ne ajuta nimeni,voi ati ajutat vreodata????????????????? :crack: :banana: eu da, plimbare cu simson si ij o gasca pe la liceul lazar probleme la un enduro etrier ramas blocat pe spate deci incins rau spatele fac semn oprim ajutam ,ca doar avem vechituri si avem o tolba de scule,si plecam inainte de plecare vb admira si tot o da unul cu muci in fasole si jicneste"aveti scule ca sun motoarele vechi si se strica des ;)

 

am mai oprit o data la o mopeda mobra nu stiu exact avea demontat la platini ,oprim intrebam si plecam :crack: la sibiu anul acesta un tip cu un minsk probleme la garnitura de la capacul de sus de la cilindru rasufla ajut schimbam si secmenti,nu prea mult ajutor la 2 timpi ca nu prea stiu da dat o mina o scula :lol: o bere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si tot o da unul cu muci in fasole si jicneste"aveti scule ca sun motoarele vechi si se strica des boid.gif

Nu prea inteleg unde era jignirea? Omul avea dreptate, nu ala e motivul pt care aveai sculele la tine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajutat si eu pe cineva acum 3 ani..cu un MZ..ramasase fara benzina..si cum nu aveam furtun,am asteptat jumatate de ora sa umplem o sticla. Si cand am ramas eu in pana..(bateria)..a trecut pe langa mine un card de choppere(cu numere de Ungaria..ce-i drept) si nici nu m-au bagat in seama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scz ca ma bag...orice fier se strica!!! eu ma car cu trusa de scule daca ies din oras...

am gasit doi baieti cu 2 Suzuki dr 600 dakar pe la babele. I-am ajutat cat am putut si ne-am carat impreuna(venea o ploaie zdravana care ne-a si prins)

I-am ajutat pe 2 baieti pe o dominatoare...era inecat motorul si nu reuseau sa scoata bujia...

Suntem o familie si tre sa ne ajutam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt mopedist ...

si am oprit de fiecare data cand un motorist avea probleme !

 

la un nene cu o jawa 1 i am dat pompa ,ca eram cu pompa dupa mine..

din ora in ora umflam roata :burnout:

 

 

-am intalnit pe drum,la iesire din oras un baiat cu scuter,,, statea langa scuter

si se holba la motor,,am oprit si i am imprumutat cheie de bujie ;)

 

si eu ma voi bucura daca atunci cand o sa raman in drum cu motoru,se va

opri un alt motorist sa ma ajute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate respectele mele pentru Simsonache :burnout:

 

 

Eu am avut nevoie sa schimb un filtru de aer de pe un scuter pe altul ( si cum sunt afon..) el ma ajutat ;)

 

P.S : Sunt ala care a venit cu Alex si cu 2 bucati scutere la schimbat filtre intre ele :D

 

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate respectele mele pentru Simsonache :burnout:

Eu am avut nevoie sa schimb un filtru de aer de pe un scuter pe altul ( si cum sunt afon..) el ma ajutat ;)

 

P.S : Sunt ala care a venit cu Alex si cu 2 bucati scutere la schimbat filtre intre ele :D

Numai bine

:yikes: salut omule da acum am inteles,ma uitam si zic :ce dracu frate....

super :D multam asfalt uscat

 

ori cind ori cind :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...