Sari la conținut

Oglinzi - pericol public


mottofreee
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...ca,un bivol e tatal meu,

iar muma mea-i santana..! :crack:

PS:E o gluma izvorata dintr-o poezie!

Editat de Cristian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit si eu

 

...ca,un bivol e tatal meu,

iar muma mea-i santana..! :crack:

PS:E o gluma izvorata dintr-o poezie!

nu e gluma e adevarat ! am citit poezia toti , depinde care cum o intelege .

Mie imi place gluma ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit si eu

 

nu e gluma e adevarat ! am citit poezia toti , depinde care cum o intelege .

Mie imi place gluma ! :)

Si mie transeul,ca-n razboi:

!Razboiul clasic,evident!

PS:Sorry de :offtopic: ,dar cred ca merita!

Editat de Cristian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Desi renasterea a fost o epoca istorica ,hai ca am date noi .

De ~2 ani circul decat cu conserva puturoasa ca s-a ivit un boa cu al lui logan care ma palit cand el avea cedeaza . Si mana+piciorul s-au dezinervat (ceva nervi striviti in zona) dar totusi a inceput sezonul si o baterie,bnzina si asigurare tot rezolv .

Din punct de vedere al masinistului (io) era sa o musc de cateva ori cu oglinjoara , in intersectia sus mentionata si alta intersectie ;'alta' fiind in alta parte a orasului si alt sofer fiind cauza (nevazatorul) .

Acum nu mai sunt asa subiectiv deoarece altcineva a fost 'divina' . Si tipul zicea ca nu m-a vazut ... fara sa se intample accident doar frane de urgenta ,injuraturi - noroc cu ABS , da' d'aia tot o scartait rotile.

No.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi renasterea a fost o epoca istorica ,hai ca am date noi .

De ~2 ani circul decat cu conserva puturoasa ca s-a ivit un boa cu al lui logan care ma palit cand el avea cedeaza . Si mana+piciorul s-au dezinervat (ceva nervi striviti in zona) dar totusi a inceput sezonul si o baterie,bnzina si asigurare tot rezolv .

Din punct de vedere al masinistului (io) era sa o musc de cateva ori cu oglinjoara , in intersectia sus mentionata si alta intersectie ;'alta' fiind in alta parte a orasului si alt sofer fiind cauza (nevazatorul) .

Acum nu mai sunt asa subiectiv deoarece altcineva a fost 'divina' . Si tipul zicea ca nu m-a vazut ... fara sa se intample accident doar frane de urgenta ,injuraturi - noroc cu ABS , da' d'aia tot o scartait rotile.

No.

Apoi ma Tica,de la tine aveam mai multe asteptari gramaticale...:(

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No lasa gramatica ca se preaintelege ce vreau sa comunic .

Si raspunzand unui antevorbitor , acum s-a terminat cu bine ; problema e 'cand' si nu 'daca' ... cu ceva timp in urma ,am prins un caine nervos care a 'muscat' din aripa dreapta ,cu ceva ani in urma a iesit dintr-o curte un caine - si asta nervos - si ma tras jos cu motor cu tot (Cristi stie cum e) .Am fost sfatuit sa gasesc proprietarul cainelui si sa-i cer despagubiri , dar sfatuitorul a uitat ca suntem in Romania .

Beliti ochii in oglinzile din intersectii ca alea-s puse la cedeaza si daca nu cedezi posibil sa ramai si fara carnet pt prioritate .Si de vi cu conserva nu merita sa te bagi ca un RCA la ceva firma fantoma da dureri de cap .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...