Sari la conținut

Sa Fac Sau Nu?


OVK
 Share

Postări Recomandate

e o idee ff buna ...si mai ales ca asa ceva nu exista in craiova ...te pot ajuta eu cu niste siteuri ...etc etc ...:)

si eu sunt tot din craiova ....nu ai nevoie de mecanic ? asistent etc etc?:lol:) daca te intereseaza dami add pe drakula97@yahoo.com sa vb ....

 

Eshti bun tata :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A facut ce a dorit el! ai ceva impotriva? :) Ce mor eu de oamenii astia... El nu a fost deloc inspirat in ceea ce a scris, poate a gresit, e nou pe forum... tu cumva te-ai nascut invatat si nu stiam noi?

Editat de zapacitul_anului
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A facut ce a dorit el! ai ceva impotriva? :) Ce mor eu de oamenii astia... El nu a fost deloc inspirat in ceea ce a scris, poate a gresit, e nou pe forum... tu cumva te-ai nascut invatat si nu stiam noi?

 

Nop :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

Aaahahahaha :D

 

Degeaba Costy, se da mai bine ca tine :) ...

 

Cu mobra, evident :lol:

 

Sau da, cu 2 mobre, mai noU :lol:, Nah Brick :lol:

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar incepeti... :) mai bine nu mai scriam de la inceput....fiecare dintre noi avem aceeasi pasiune... dar nu fiecare are toti neuronii intregi ! daca te pui la mintea altuia dovedesti ca esti mai prost ca el... daca il lasi in pace ai sa vezi ca el singur isi baga o unghie in gat ! :D

Editat de Zapacitul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Am observat ca si mircea badea foloseste destul de des in emisiune cuvantul "virgin", cand povestea el de creaturile alea numite EMO, a pus poza lu unu acolo si zicea "ia uitativa la asta, are 15 ani si probabil e virgin" :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...