Sari la conținut

dalboka-sambata


goul
 Share

Postări Recomandate

Se baga cineva la niste scoici sambata la pranz? Plecare 8:30 mol iesire a2 sau prima parcare a2. Intoarcere dobrich-silistra-ruse-buc.la 8 as vrea sa ajung in buc.sunt sigur,daca mai merge cineva mi-ar face placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii handicapati, nu stiu sa scrie, dar vor sa faca turul tarii in 10 ore, drumuri bune si lungi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

poate vin eu, sa vorbesc si cu mihai dar ala nu coboara motorul acolo. sa vedem poate mai merge careva. in tassos mai mergi?

 

bmwio: n-ai nimerit-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@"bmwtu" - Multumesc pentru tele-diagnostic . Ai mai pus o eticheta, felicitari! Poate "m-io" dai ,dar sa fie QR code ,EAN13 e deja depasit. Astfel ,orice crestin posesor de Android ,se poate conecta direct la dovada scrisa a handicapului meu. Pentru analiza textului ,nu imi faceam probleme, academicieni sunt multi pe forum . Imi pare rau pentru greselile gramaticale, e greu cu Caps-Locku' cand te dai pe o roata in piata Tahrir si joci Farmville prin intermediul Facebook. Unde mai pui ca faci toate astea de pe un Alcatel One Touch Easy .

 

@Doru - mai subturat ,dar merge :) Ok,vb tu cu el ,eu am vb dar are planuri mari la care nu pot promite. Vrea la lacul Ohrid in 10 ore! Poate merge si Adi cu bmw ,am vazut ca el pleaca mai mereu. Si mie imi e cam greu sa il bag in vagauna acolo motorul dar vedem. In thassos am fost in mai dar mai vreau de vreo 2 ori anul asta ,mai vorbim.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum vad posturile de la faimosul MAN .....cred ca ma lipsesc,,,, m-ar tenta si pe mine niste scoicute , de aleragat zic eu nu ma sfiesc dar nici sa alerg ca nebunul o zi intrega sa stau 10 min la masa si iar alergare cu galeriile rosii...............poate sunt sanse de a ramane peste noapte pe acolo mai aruncam si noi cu ochiul prin zona si bem linistiti o bere doua ce ziceti de varianta asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

m-a sunat mihai dimineata, n-a putut dormi decat pana la 10 (haha) zice ca merge si el. poti intra acolo cu orice, am intrat cu toate k-urile inclusiv cel 1600, chiar si pe ploaie.

 

56s3.jpg

63d6.jpg

l28m.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vik 55 , ideea ta nu e rea,oricum din timpul alocat mesei nu tai. Eu treb sa ajung inapoi la un bote.nu-i problema ,daca stau prost cu timpul merg eu mai inainte la intoarcere. Vom merge lejer , dar nu facem sightseeing pe a2

 

@doru- avantajele capitalismului, mihai face chiar abuz de ele. Deci,prima parcare pe autostrada banuiesc ca ramane?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc ca v-ati gandit si la mine insa mie mi s-a pus pata cu amsterdam sa fumez iarba de la mama ei momentan sunt la paprika

ps: doru scuze ca n-am mai vorbit insa am fost in ceata daca mai plec sau nu... mi-au aprobat cererea de concediu in ultima zi asa ca am plecat singur

 

https://skydrive.live.com/redir?resid=DAF7E842CF5F6896!128&authkey=!AH2HKp6ksP8Alr4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vik 55 , ideea ta nu e rea,oricum din timpul alocat mesei nu tai. Eu treb sa ajung inapoi la un bote.nu-i problema ,daca stau prost cu timpul merg eu mai inainte la intoarcere. Vom merge lejer , dar nu facem sightseeing pe a2

 

Stai frate linistit sub 140 nu prea rulez nici eu cu pather-ul meu eu la altceva ma refeream , daca tot mergem pana acolo eu cred ca putem ramne pana duminica [ cine vrea si cine poate normal ] sa ne tihneasca si noua scoicutele acele si duminica un Balcic la castel si dupa aceia spre casa corect .........?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

adi knox:

drum bun, ai grija in olanda cu viteza ca nu te opreste nimeni dar sunt radare automate gramada. daca ajungi la amsetrdam mergeti la dusseldorf si bruxelles. "plante" vii si seminte daca vrei sa te faci agricultor gasesti si in piata de flori, mergi la muzeul van gogh - daca vrei sa-l vizitezi mergi dimineata ca e coada mare - dar treci de el, te duci catre debarcader, treci podul si mergi la piata de flori. de acolo de la debarcader poti lua vaporasul si vezi tot amsterdamul, te scuteste de mers pe jos, cu altceva oricum nu prea poti merge, aia merg pe biciclete toti, sunt milioane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...