Sari la conținut

Plimbare 400 km Bucuresti-Cheia-Paraul Rece


brian
 Share

Postări Recomandate

Desi in ultima vreme in weekend de regula ploua, s-ar parea ca pe 6 iulie (Sambata) sansele sunt destul de mici, prin urmare as vrea sa fac acest traseu.

 

Daca intr-adevar se mentine prognoza, punctul de intalnire ar fi la Miorita la 9.30.

 

Doritori?

Editat de brian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai pune 100 km si ajungi la Fagaras la MAN, asa ai sanse mai mari sa gasesti parteneri, oricum o sa ai de cistigat, drumuri bune!

 

/index.php?/topic/693080-man-romania-editiai-5-7-iulie-2013-fagaras/page-32

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai pune 100 km si ajungi la Fagaras la MAN, asa ai sanse mai mari sa gasesti parteneri, oricum o sa ai de cistigat, drumuri bune!

 

/index.php?/topic/693080-man-romania-editiai-5-7-iulie-2013-fagaras/page-32

Daca exista persoane care merg Sambata la Fagaras cred ca putem merge toti pana la Brasov si de acolo se duce fiecare pe drumul lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Pe DN mergeti la dus sau la intors? Daca la dus, poate va insotesc si eu pana la Brasov unde ma asteapta niste prieteni - daca primiti cu o easy-rider cu viteza de croaziera un 90-120 maxim asa... :)

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Pe DN mergeti la dus sau la intors? Daca la dus, poate va insotesc si eu pana la Brasov unde ma asteapta niste prieteni - daca primiti cu o easy-rider cu viteza de croaziera un 90-120 maxim asa... :)

 

:cheers:

 

Pai pe DN1 cam aia ar fi viteza de mers.

 

Legat de traseu, doar la intors s-ar merge o bucata pe DN1 (Brasov-Ploiesti), dar avand in vedere starea vremii si faptul ca nu prea s-a strans lume am putea sa mergem pe DN1 pana la Ploiesti (conform Google Maps timpul tot cam pe acolo e, distanta fiind cu vreo 40km mai mica insa), dar daca vremea permite parca tot pe Cheia as merge pana la Brasov.

Editat de brian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am mai uitat pe prognoza si se pare ca vremea e mai ok Duminica (Sambata se anunta ploi pe la pranz) asa ca m-am gandit ca e mai bine de lasat pe Duminica plimbarea.

 

Din pacate nu mai e cazul, mobra sta pe tusa, am avut accident azi. Sunt ok dar mobra nu e de mers pe strada.

 

Fierul se indreapta, bine ca esti ok.

Editat de brian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...