Sari la conținut

Bord Srad rupt


Postări Recomandate

da-l dreaq de bord, eu merg de 5 ani fara si n-am avut nicio problema. abia nu iti mai distrage atentia.

dar trebuie oarecum sa te stapanesti, eu de regula ma orientez dupa masinile din jur, sa nu trec chiar glont pe langa ei, ci usurel asa.

am avut o problema de paste anul trecut cand am plecat spre bucuresti, ca nu era nici tipenie de masina si treceam prin localitati pe dn1 cam sageata...

Editat de stRADu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca se poate face ... mai grosolan asa dar daca isi face treaba e bine. poate reusesc sa-ti fac o vizita zilele astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-l dreaq de bord, eu merg de 5 ani fara si n-am avut nicio problema. abia nu iti mai distrage atentia.

dar trebuie oarecum sa te stapanesti, eu de regula ma orientez dupa masinile din jur, sa nu trec chiar glont pe langa ei, ci usurel asa.

am avut o problema de paste anul trecut cand am plecat spre bucuresti, ca nu era nici tipenie de masina si treceam prin localitati pe dn1 cam sageata...

 

Eu vreau bord

 

Alt suport?

 

Nu prea sa gaseste doar suportul

 

ce ai rupt,suportul de bord s-au bordul partea din spate.

Suportul

 

eu cred ca se poate face ... mai grosolan asa dar daca isi face treaba e bine. poate reusesc sa-ti fac o vizita zilele astea.

Iar ma ameninti :)) Eu te astept cu draga inima

 

eu ti-am mai spus tie cum se repara si in topicul celalalt.

 

uite o schema buuuuna de tot ( majoritatea "mecanicilor depe forum" o folosesc )

 

 

 

 

attachicon.gifflowchart-Custom.jpg

The duck-tape should do it, huh ? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suportul e din metal, nu? sudeaza-l. il demontezi de tot, il iei in brate si te duci cateva strazi mai incolo la userul zdriki (Florian). stiu ca era plecat din tara, dar poate s-a intors.

sau la altcineva, daca ai la cine.

sau peticeste-l pe asta...gauri si tabla sandwich prinsa cu nituri.

sau fa-ti/cumpara-ti altul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suportul e din metal, nu? sudeaza-l. il demontezi de tot, il iei in brate si te duci cateva strazi mai incolo la userul zdriki (Florian). stiu ca era plecat din tara, dar poate s-a intors.

sau la altcineva, daca ai la cine.

sau peticeste-l pe asta...gauri si tabla sandwich prinsa cu nituri.

sau fa-ti/cumpara-ti altul...

 

e un aliaj, ceva de genul

multumesc, geo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai vorbim cand ma intorc, banuiesc ca nu te grabesti f mult... solutii se gasesc.

 

Nu ma grabesc nicaieri. Sanatatea, familia si politia nu imi permit oricum sa ma mai urc pe motor sezonul asta :) Btw, poate refacem suportul ala pentru xenon, s-a dus dracului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...