Sari la conținut

Buf Si Eu


sacal
 Share

Postări Recomandate

Normal ca nu ii vezi TU pe cei ce traverseaza, ptr ca nu stii unde sa te uiti. Cei experimentati stiu ca in momentul in care depasesti o remorca stationata, un camion, etc, te uiti la rotile lui din planul departat. De ce? Pentru ca vei vedea picioarele celor ce traverseaza. Cand vei avea si tu experienta in trafic atat pe autoturism, cat si pe motocicleta, atunci sa vi cu sfaturi de astea. Sacalu a recunoscut de la inceput ca a gresit, asa ca orice morala nu isi are rostul. Asa ca du-te si fa-ti lectiile sau uita-te la Pokemon, nu mai da sfaturi d'astea. Stie el prea bine ce sa faca in viitor.

,,o remorca stationata, un camion, etc, te uiti la rotile lui ".NU ,,LOR''???E MAI MULTE.Bafta,barosane. ;)

 

Nu printre rotile lui?pardon lor?

 

cine e POKEMON?motociclist? :burnout:

 

ce stie sa faca POKEMON?Se da pe o roata?asfalt uscat,bre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca nu ii vezi TU pe cei ce traverseaza, ptr ca nu stii unde sa te uiti. Cei experimentati stiu ca in momentul in care depasesti o remorca stationata, un camion, etc, te uiti la rotile lui din planul departat. De ce? Pentru ca vei vedea picioarele celor ce traverseaza. Cand vei avea si tu experienta in trafic atat pe autoturism, cat si pe motocicleta, atunci sa vi cu sfaturi de astea. Sacalu a recunoscut de la inceput ca a gresit, asa ca orice morala nu isi are rostul. Asa ca du-te si fa-ti lectiile sau uita-te la Pokemon, nu mai da sfaturi d'astea. Stie el prea bine ce sa faca in viitor.

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca nu ii vezi TU pe cei ce traverseaza, ptr ca nu stii unde sa te uiti. Cei experimentati stiu ca in momentul in care depasesti o remorca stationata, un camion, etc, te uiti la rotile lui din planul departat. De ce? Pentru ca vei vedea picioarele celor ce traverseaza. Cand vei avea si tu experienta in trafic atat pe autoturism, cat si pe motocicleta, atunci sa vi cu sfaturi de astea. Sacalu a recunoscut de la inceput ca a gresit, asa ca orice morala nu isi are rostul. Asa ca du-te si fa-ti lectiile sau uita-te la Pokemon, nu mai da sfaturi d'astea. Stie el prea bine ce sa faca in viitor.

mama ce aud!!! zi-mi tu ca intr-o coloana de masini tu te uiti pe sub toate dubele si camioanele ( daca sunt)!! nu-mi spune ca da, ca oricum nu te cred!! pentru ca nu se poate... o sa zici: " pai ma uit din departare ca sa pot vedea sub masini" dar masinile sunt in coloana !! cum mai faci?? si daca va dati mari ca ati luat carnetul A de ce depasiti pe linie continua?

 

ps: de unde stiti voi cati ani am eu? n-ati nimerit-o !! nu am 15. mai adaugati!

 

ps2: n-am inteles...trebuie sa ai vechime ca sa postezi pe forumul asta??? :burnout:)) lol

Editat de Alex_16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps: de unde stiti voi cati ani am eu? n-ati nimerit-o !! nu am 15. mai adaugati!

 

ps2: n-am inteles...trebuie sa ai vechime ca sa postezi pe forumul asta??? ;))) lol

 

"sal! eu voi implini 16 ani in curand si ma gandeam sa dau de carnet (a1) ca sa nu am probleme..... daca de exemplu imi iau un scuter de 125 sau o moto. intrebarea mea este: cat e de greu? trebuie sa inveti la fel de mult ca si cand dai B-ul? mersi "

citatul iti apartine si e postat acum o luna. probabil ca ai reusit sa implinesti 16 ani. la multi ani. tot de acolo am aflat ca inca nu ai nici macar A1 si ca ai reusit sa mergi cu viteza maxima de 72! :burnout:. si ca ai mers inainte cu bicicleta.

eu am permis B din 1996-cand tu aveai 5 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,o remorca stationata, un camion, etc, te uiti la rotile lui ".NU ,,LOR''???E MAI MULTE.Bafta,barosane. :D

 

Nu printre rotile lui?pardon lor?

 

cine e POKEMON?motociclist? ;)

 

ce stie sa faca POKEMON?Se da pe o roata?asfalt uscat,bre.

 

 

Inainte de a da lectii de gramatica, reciteste ce ai scris in topicul asta: /index.php?showtopic=57035

 

Am gresit. Asa, si? Get a life. You need it. :burnout:

 

@Alex_16: cand o sa ai si tu experienta din trafic pe care o avem unii dintre noi, atunci sa vorbesti si sa te bagi in vorba, ptr ca lucruri care tie ti se par imposibile sunt de fapt extrem de usor de observat. Tine de experienta.

 

Din punctul meu de vedere, discutia se termina AICI. Nici nu merita sa-mi bat capul cu astfel de persoane.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"sal! eu voi implini 16 ani in curand si ma gandeam sa dau de carnet (a1) ca sa nu am probleme..... daca de exemplu imi iau un scuter de 125 sau o moto. intrebarea mea este: cat e de greu? trebuie sa inveti la fel de mult ca si cand dai B-ul? mersi "

citatul iti apartine si e postat acum o luna. probabil ca ai reusit sa implinesti 16 ani. la multi ani. tot de acolo am aflat ca inca nu ai nici macar A1 si ca ai reusit sa mergi cu viteza maxima de 72! :burnout:. si ca ai mers inainte cu bicicleta.

eu am permis B din 1996-cand tu aveai 5 ani.

;) cat ai stat sa cauti? in fine...recunosc e citatul meu...normal ca ai b-ul din 96 pentru ca esti maree! daca eram si io mai mare, luam si eu b-ul! hai gata cu cearta ca am dat in altele sall

Editat de Alex_16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce? Ma apucasem sa iti scriu o replica, dar m-am razgandit. Neuronilor mei le sta bine acolo unde sunt, ca is mai multi... Ura si la gara!

 

LE: vad ca si tu te-ai razgandit, asa ca propun, amiabil, sa incetam orice discutie ptr ca suntem foarte off-topic.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce? Ma apucasem sa iti scriu o replica, dar m-am razgandit. Neuronilor mei le sta bine acolo unde sunt, ca is mai multi... Ura si la gara!

 

LE: vad ca si tu te-ai razgandit, asa ca propun, amiabil, sa incetam orice discutie ptr ca suntem foarte off-topic.

si-i lasam pe cititori tristi? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al II-lea avertisment. La al III-lea primiti in grup o veste buna :burnout: Puteti discuta strict despre accident, bine. Nu puteti si va arde de replici acide ca aveti nu-stiu-ce de impartit, faceti-o in PM, YM, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al II-lea avertisment. La al III-lea primiti in grup o veste buna :burnout: Puteti discuta strict despre accident, bine. Nu puteti si va arde de replici acide ca aveti nu-stiu-ce de impartit, faceti-o in PM, YM, etc.

Ai dat aiurea al doilea averisment.esti cam autoritar,jos cenzura.Poti sa-mi suspenzi sau anulezi contul ;decat sa postez cenzurat,mai bine o las balta.ASFLAT USCAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La varsta care spui ca o ai, ar trebui sa lasi mai jos scandalul si rautatile off-topic, ca ai tu nu-stiu-ce de impartit cu userul @legionaru. Iar daca o iei cu "jos cenzura" si alte asemenea, atunci ma faci sa regret ca nu v-am dat-o din prima sa va calmati, nu sa va zic cu frumosul sa lasati certurile si bâzele deoparte. Daca tu consideri ca ai dreptul sa te certi aiurea ca asa vrea _|_ ta iar daca ti se atrage atentia sa nu mai faci, continui si mai o faci si pe victima, atunci ia zboara matalutza pe alte meleaguri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...