Sari la conținut

SEAWOLVES MC PROBE CHAPTER GALATI FIRE 'N' STEEL Bikers Part


XXXL!
 Share

Postări Recomandate

SEAWOLVES MC PROBE CHAPTER GALATI organizeaza in perioada 13-15 septembrie 2013 prima editie a

FIRE 'N' STEEL
Bikers Party

Locatia: balta Zatun - Galati.

Vor fi prezente toate ingredientele unei intruniri moto:
- Motoare
- Bere & distractie
- Concerte rock (OVER, ADDICTION, GREENISH si HIPPY).
- Concursuri moto
- Ciorba de peste moca
- Mahmureala

Maestru de ceremonii al evenimentului va fi Cristian Hrubaru (Rock FM).

Cazarea la cort.

Intrarea la acest eveniment va fi o jucarie pentru copii.
Toate jucariile vor fi daruite copiilor din centrul de plasament NEGRU VODA Galati.

Acestea fiind spuse, va asteptam cu bratele deschise si cu mare chef de distractie!



Pentru a ajunge in locatie,urmariti indicatoarele Vama Giugiulesti(Republica Moldova) E584,apoi indicatoarele organizatorilor.

Coordonate GPS:Latitudine: 45.433361, Longitudine: 28.171949

Editat de XXXL!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut prieteni !!!Dupa Mamaia si Tulcea nu voi rata nici Galati-ul.Sa vedem cum fac sa-i ciordesc o jucarie lu' fi-mea fara sa-si dea seama ,ca m-am belit la casca daca face inventarul ...!!!Sa fie vreme frumoasa si sa ne auzim tobele sanatosi !!! :ChopperEmo:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut prieteni !!!Dupa Mamaia si Tulcea nu voi rata nici Galati-ul.Sa vedem cum fac sa-i ciordesc o jucarie lu' fi-mea fara sa-si dea seama ,ca m-am belit la casca daca face inventarul ...!!!Sa fie vreme frumoasa si sa ne auzim tobele sanatosi !!! :ChopperEmo:

 

Salut prieteni !!!Dupa Mamaia si Tulcea nu voi rata nici Galati-ul.Sa vedem cum fac sa-i ciordesc o jucarie lu' fi-mea fara sa-si dea seama ,ca m-am belit la casca daca face inventarul ...!!!Sa fie vreme frumoasa si sa ne auzim tobele sanatosi !!! :ChopperEmo:

Mah, da tu mi ai batut recordu' la intruniri moto, anu' asta..nu te mai saturi?!!!..vezi ca la total, mai ai mult, nenica!.O sa incerscd sa ajung si io..de nu pot, macar o jucarie sa trimit..hehe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai uitat de Buzau! :D

Nu am uitat de Buzau ,am fost in Vama atunci.Mi-au povestit prietenii ce am ratat ..!!!

 

Mah, da tu mi ai batut recordu' la intruniri moto, anu' asta..nu te mai saturi?!!!..vezi ca la total, mai ai mult, nenica!.O sa incerscd sa ajung si io..de nu pot, macar o jucarie sa trimit..hehe

Jeane,pana la prima zapada si daca s-ar putea si dupa...!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine inteles ca se tine, in zona orasului am avut parte doar de o ploaie scurta seara inspre dimineata, insa acum este soare si e zvantat pe jos, berile curg, garatarele sfaraie, rockareala doineste in boxe, deci vremuri bune

Editat de Yusanai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...