Sari la conținut

Aplicatii destinate motoarelor si aventurii pe Smartphone-uri


Postări Recomandate

Salutare

 

As dori sa stiu ce aplicatii folositi legat de motociclism.

ex: Acum ceva timp, am citit pe un topic legat de telefon adventure, cum colegul Andry, foloseste aplicatia Orux Maps, pentru tracking si altele. Am incercat-o si eu si e foarte buna.

 

Acuma, mai pot fi si alte tipuri de aplicatii folositoare: o navigatie buna, on si/sau off, o busola, un giroscop, barometru, poze cu coordonate gps., unele legat de campinguri, de vreme, de trafic sau radare etc.

Sau aveti un anumit program sau harti dupa care va alegeti rutele, mai ales cele off road. si tipuri de arhivare a lor.

 

Poate aveti ceva trucuri care va plac si ne pot face si noua celorlalti viata mai usoara.

 

 

PS: pentru cei care iubesc si ski-ul, poate ne dati ceva ponturi legat si de acesta pasiune.

 

Numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

my tracks by google

CTN car management

igo primo

gps status

locus map

Editat de BigAir
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare ca doar carcasa aia acvatica e diferita... "miezu' " pare identic cu HDR AS15. N-am inteles faza cu GPS. Misto ca face poze de rezolutie mai mare de 1920x1080...

Editat de vis-a-vis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare ca doar carcasa aia acvatica e diferita... "miezu' " pare identic cu HDR AS15. N-am inteles faza cu GPS. Misto ca face poze de rezolutie mai mare de 1920x1080...

cred ca, colegul se referea la asta:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2&hl=ro legat de GPS status.

 

in rest nu am inteles la ce te referi. e vorba de ceva camera video?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...