Sari la conținut

Standul Retromobil


AUTOMOBILIA
 Share

Postări Recomandate

Un stand foarte interesant, care merita vizitat. Pe langa acel BMW Isetta din fundal se poate admira un Ford T destul de impunator si alte jucarii dragute. Langa gasiti si standul de la http://www.oldtimer.ro/ care prezinta, de asemenea, cateva exemplare fenomenale.

 

IMG_1298.jpg

IMG_1315.jpg

IMG_1316.jpg

IMG_1317.jpg

IMG_1309.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana pe 20 octombrie va invitam la Standul RETROMOBIL din cadrul BUCHAREST CLASSIC CAR EXPO eveniment desfasurat in paralel cu SAB 2013la ROMAERO BANEASA (zilnic 10-20).

 

Felicitri pt stand si munca depusa !

superbe masini , zundapp ul e al tau Tudor ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

as merge eu, dar probabil am sa pedalez, mai intai, nitzelus prin fata Guvernului... o sa te sun cand ma hotarasc sa merg. desi cel mai mult mi-ar conveni luni sau marti dupa amiaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Nu pot in timpul saptamanii, nu am timp nici sa mor.

 

atunci, sa vedem maine. totusi, cred ca nu va fi timp si de pedalat si de expo, e prea din scurt iar dimineata eu nu-s "om". :-)

 

Ia si o pompa daca te duci, dai si la mine niste aer pe spate ca am un por ceva si se lasa cauciucul la cateva zile :)

 

o sa-ti aduc eu o pompa sau iti umflu chiar cauciucul daca nu esti pe-acolea, ca nu e rusine. iar motoreta e prea frumoasa ca sa shada cu roata desumflata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...