Sari la conținut

rugaminte posesori de suzuki TL1000s


c0sminel
 Share

Postări Recomandate

prin vara am gasit o schema(acum nu o mai gasesc pt a o fabrica) pt piesa de care se prinde un eventual amortizor spate nou....pe aceasta cale va rog daca ati facut aceasta conversie sa imi dati de veste.scz eventuale greseli.



pana la urma am gasit tot eu.oricum multumesc, ar putea sa imi faca cineva piesa asta din schema?

post-68972-0-11013300-1383775800_thumb.png

Editat de c0sminel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Bucuresti iti pot recomanda eu pe cineva care construieste absolut orice piesa vrei. Dar trebuie sa vii sa discuti cu el.

 

Nu stiu daca ai ceva tangente pe aici.

 

In principiu orice atelier de lacatuserie/strungarie/prelucrare metale..etc care se respecta...poate face piesa aceea, nu este ceva complicat...

 

Trebuie sa gasesti ceva si in Roman

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin vara am gasit o schema(acum nu o mai gasesc pt a o fabrica) pt piesa de care se prinde un eventual amortizor spate nou....pe aceasta cale va rog daca ati facut aceasta conversie sa imi dati de veste.scz eventuale greseli.

 

pana la urma am gasit tot eu.oricum multumesc, ar putea sa imi faca cineva piesa asta din schema?

De obicei alea vin pereche. Ce nu vad acolo e marimea unghiului dintre gaurile de pe capete si gaura centrala, sper ca ai inteles la ce ma refer. De facut ti-o poti face si tu, nu iti trebuie decat o bormasina si un flex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

untitled_zps16d44411.png

multumesc George pt rezolvarea uneia din probleme,

ThunderByte-imi trebuie doar una ca cealalta ureche este si mai exact e surubul care se prinde si cadrul coditei.si asta e inlocuitorul urechii de la amortizorul stock care este mai complicat si trebuie sa vina in directie cu cealalta ureche sa poti prinde un amortizor stock de r6 99-01 sau r1 dupa 2004 din ce am gasit pe net
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...