Sari la conținut

Kawasaki sau Suzuki?


radu.gabbriel
 Share

Postări Recomandate

Wtf! Am in jur de 10000 km pe un triumph sprint st955. si cred ca mai mult de 20000 pe un scuter de 250 cc.

 

In legatura cu triumph ca a zis cineva mai sus. Mie personal imi plac foarte mult. Dar singura moto sportiva care o produc e daytona si e de 600. De cand am luam permisul in 2009 m-am urcat direct pe miar si nu cred ca ma lasa inima sa cobor acum spre 600. Si la multi ani de ziua romaniei si a romanilor

Editat de radu.gabbriel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://s4.visordown.com/uploads/images/large/15935.jpg

 

Nu e chiar SS dar e ceva special. Din ce am citit motorul asta e unul foarte reusit, folosit pe mai multe modele cu succes.

 

 

Wtf! Am in jur de 10000 km pe un triumph sprint st955. si cred ca mai mult de 20000 pe un scuter de 250 cc.

In legatura cu triumph ca a zis cineva mai sus. Mie personal imi plac foarte mult. Dar singura moto sportiva care o produc e daytona si e de 600. De cand am luam permisul in 2009 m-am urcat direct pe miar si nu cred ca ma lasa inima sa cobor acum spre 600. Si la multi ani de ziua romaniei si a romanilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SBN, ii cunosti pe piloti, sint cit de cit egali ca valoare?

Hai man, ca din aia care alearga acolo nu cred ca sunt stangaci..iar in linie dreapta nu stiu cata diferenta de skill e intre aia. :tomato: zic si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...