Sari la conținut

idei de cazare normala viena/budapesta ?


foxbat
 Share

Postări Recomandate

in perioada urmatoare?

 

ca au luat o razna astia cu preturile ca tot e revelion.

 

ma bate un gand dar n am luat inca nici o decizie ( trebuie sa vad si niste "Capre" in drum , ma refer la KTM :) )

 

dati cu pietre ( a se citi idei ,nu trimiteri la bookingu' sufletului )

 

sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa gasesti prin oraselele/satele de pe langa capitale chiar daca te abati cateva zeci de km de la drum, daca nu ai treaba in viena/budapesta sau nu vrei sa le vizitezi nu prea are sens sa platesti cazarea mai ales in perioada asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foxule, vrei sa stai neaparat intr-unul din orase? Sau cauti cazare undeva pe traseul dintre cele doua? Ca ti-as recomanda Paprika, la granita ungaro-austriaca, la vreo 50 km de Viena.

 

http://paprikacsarda.hu/ro.html

 

Eu stau mereu acolo cand ma duc spre Austria. Au trei variante de cazare, preturile nu le stiu pentru fiecare, dar eu am platit de fiecare data pe la vreo 50 de euro dubla, in hotelasul cel mai nou. Restaurantul e bun, au si camere de fumatori (ca in carciumile unguresti nu se mai fumeaza deloc de la 1 ianuarie 2012), au si minimarket, au si club de noapte cu fomei, ce mai, servicii complete.



Langa Budapesta ar fi asta:

 

http://www.bagolyvar.net/index.php?page=terkep

 

N-am stat niciodata, e prea aproape pentru mine sa ma opresc langa Budapesta cand ma duc incolo, dar mi-a fost recomandata de oameni care au ceva pretentii, dar nici nu arunca banii pe fereastra.

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...