Sari la conținut

VECHICIUNEA....


kreptor
 Share

Postări Recomandate

incep prin a l parafraza pe bunul meu amic mery....ce e ma vechiciunea..... asta.ei bine...azi mi am luat vechiciunea de coarne di am mers pe deal. Cu vara de afara era si pacat...

Editat de kreptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da! Tom Cruise de Romania :)

 

Bravo D-le Victor, imi place maxim de tine, stii sa te bucuri de motociclit!

 

Pana la urma ai gasit ceva mai bun ca VF-ul! Furtune racing, toba calumea, motor super iar peste toate un look de invidiat!

 

PS: pana la urma VF-ul meu doar fasaia pe la evacuarea din dreapta fata. Nu era bataie de tachet. Am descoperit cu o carpa pusa in locul ala. De atunci am mai plimbat-o si eu un pic si parca ma bucur ca nu ne-a iesit schimbul. Si banuiesc ca si tu la fel, ca doar ai o frumusete de ninjac!

 

Numai stima!


Te saluta Andrei de la Cta!

Editat de DaSchmutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de invitatie Stimabile, insa anul asta pregatesc o tura in jos, bulgari/greci. Si cred ca atunci pierd tot concediul...

 

Pana la urma m-am hotarat si ansamblez la loc si TDM-ul, am tot surubarit zilele astea pe la el.

 

Rar de tot am intalnit oameni de asa calitate ca si tine! Sper sa ne mai revedem sa bem si noi o berica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai uga, si cu asta cobori la fel transfagarasanul pe liber cu motorul oprit? foarte frumos "UGA MOBILUL", daca imi dai voie sa-l denumesc asa! sa o stapanesti sanatos si ne vedem la primavara, poate mai facem o plimbare ca anu asta, pe la magura :D, offroad!

 

P.S.: fii sincer, aveai vin fiert in termosul ala? :D

Editat de stRADu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu zidane....in termos aveam Cocolino...ia bataia da la lagare..dascanta da tremuratu la maini..iar vreei prin coceni la vale????nebunule care esti tu cu capu...ti pup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...