Sari la conținut

Pls Help!


lil' rider
 Share

Postări Recomandate

nu stiu daca postez unde trebuie, dar imi cer iertare de la cei care sunt iritati de acele persoana care pun aceiasi intrebare de 1000 de ori... vreau sa stiu cu aprox 1000 de euro ce scooter SH pot achizitiona? o caracteristica importanta ar fi fiabilitatea si cat de cat sa arete bine...

daca ma puteti ajuta astept raspunsurile voastre!

 

P.S. am postat aici deoarece peste putin timp plec din tzara la munca si vreau sa stiu cam aproz cati bani imi trebuie sa adun.

 

Multumesc pt. intelegere!

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tind spre Aprilia SR, dar nici Malaguti nu ramane pe dinafara. am vrut la inceput un runer dar banii nu-s de ajuns asa ca cred ca raman la aprilia dar sper sa fac o alegere buna si desteapta. daca mai aveti indei astept sa postati.

 

multumesc celor care mi-au dat idei! numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca performante Aprilia e mai bun (fata de malaguti , daca compari 2 modele asemanatoare) dar Malaguti e mai fiabil , depinde pentru ce il cumperi .

Daca vrei sa mergi la servici in fiecare zi cu el , cumpara Malaguti , daca vrei sa te distrezi in week-end , cumpara Aprilia ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca performante Aprilia e mai bun (fata de malaguti , daca compari 2 modele asemanatoare) dar Malaguti e mai fiabil , depinde pentru ce il cumperi .

Daca vrei sa mergi la servici in fiecare zi cu el , cumpara Malaguti , daca vrei sa te distrezi in week-end , cumpara Aprilia ....

 

 

Vad ca tu ai Aprilia Area 51. zi-mi cv despre modelul acesta. date tehnice, pret, etc...

 

astept mai multe detalii. Numa Bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...