Sari la conținut

plimbare Bucuresti-Rm.Valcea-Valea Cheii-Schit Iezer (jud. Valcea)


Phoenix_Harley
 Share

Postări Recomandate

Sa mai aud pe cineva pe acest forum legandu-se de PANTHE-RE ca nu se descurca cu tonajul lor pe orice teren ,mai incet este adevarat pt a nu provoca oarece daune ffffoarte costisitoare daca ajungi pe mana A Bavaria , dar s a descurcat in final iar cand revine din nou la asfalt numai din bun simnt a suportat diferite mobre in fata ,,,,,,,,,,,,,,,,, :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 121
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am vorbit azi cu prietenii de la escalada. Unde am oprit dupa tunel si pe drumul unde s-a dus dom'Profesor in "recunoastere" , baietii au spus ca jos la un moment ,daca continuam calatoria ajungeam la Cantonul Cheia apoi intram efectiv in Cheile Cheii (foarte frumoase si salbatice). Urma sa intalnim pana in canton, 2 portiuni unde trebuia sa traversam cu moto raul,altfel nu se putea trece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da da ,,,,,,,,,,,,,, am spalat azi mobra aproape 1 ora sa dau jos mizeria aia de argila / namol maronie :-L .

eu o mai las asa cateva zile. am observat ca lutul ala se usuca si cade :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit azi cu prietenii de la escalada. Unde am oprit dupa tunel si pe drumul unde s-a dus dom'Profesor in "recunoastere" , baietii au spus ca jos la un moment ,daca continuam calatoria ajungeam la Cantonul Cheia apoi intram efectiv in Cheile Cheii (foarte frumoase si salbatice). Urma sa intalnim pana in canton, 2 portiuni unde trebuia sa traversam cu moto raul,altfel nu se putea trece.

:mexicanwave: :mexicanwave: :mexicanwave:

/index.php?/topic/709834-plimbare-bucuresti-rmvalcea-valea-cheii-schit-iezer-jud-valcea/?p=3699096

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ar fi daca sar merge cand este uscat tot drumul, sa nu mai avem opstacole alunecoase, si daca tot mergem ar fi indicat sa luam si niste carnita cu noi pentru a face un gratarel gustos langa rau.........ai ce ziceti, suna bine sau nu. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mai aud pe cineva pe acest forum legandu-se de PANTHE-RE ca nu se descurca cu tonajul lor pe orice teren ,mai incet este adevarat pt a nu provoca oarece daune ffffoarte costisitoare daca ajungi pe mana A Bavaria , dar s a descurcat in final iar cand revine din nou la asfalt numai din bun simnt a suportat diferite mobre in fata ,,,,,,,,,,,,,,,,, :crack: .

se poate si mai bine :

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu spui rau deloc.

Mie mi-a trecut raceala de sambata dar sa vad cum se va simti Lili.

Data viitoare vreau sa ti-o incalec putin pe Luluta sa vad daca ma inteleg cu ea.

In caz ca vand mobra mea sa stiu ce voi alege.

Vreau insa sa incerc si o Varadero pentru ca are abs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raceala ?

eu am fost transpirat tot timpul. prin padure crapam de cald. abia cand am ajuns acolo sus la tunel am remarcat ca aveam si mansoanele incalzite pe la mijlocul scalei. transpirasem la maini de nu-mi puteam scoate manusile de pe maini :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...