Sari la conținut

Accident moto grav Pod ira (cluj-napoca)


~LeX~
 Share

Postări Recomandate

suzuki fan scria pentru calimero......... acu sa intelegem ca silver_dj si calimero is una si aceeasi persoana si ca a incurcat conturile???? ,ca altfel nu inteleg cum te atinge pe tine postarea lui suzuki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu vreau sa stau prea mult sa iti dau explicatii fan suzuki...

Eu cred ca daca legile ar functiona in tarisoara aceasta, poate acest baietas, in loc sa fie unde e, ar face munca in folosul comunitatii, si in loc sa fi scos un stalp, ar fi lucrat sa plantarea altuia... Astfel ar fi adus un plus societatii, nu un minus la buget...

Daca ar fi mai putin ignoranti ca si tine, poate am ajunge o civilizatie mai unita...

Ne consideram o comunitate, si iti dai cu parerea despre mine fara sa ma cunosti...

Daca vi vreodata la Cluj, te invit la o bere, si dupa ce ma cunosti, sa iti dai cu parerea despre mine...

 

Asfalt uscat tuturor si sarbatori fericite fara evenimente neplacute...

Daca vine la Cluj sa ma anunti si pe mine sa vin sa-i dau si eu o bere,,,:)))dinaia sa nu ma uite pana la batranete...:))

 

Ce îl mai pupau unii în poponeata că a greșit... Era clar după ce i-am văzut pagina de facebook că îi un nenorocit care o ardea conștient așa, să își arate valoarea. "Acum cine e animale bă incultule?"

fetita...:)))are glascior...

 

"Nu raspunde nebunului dupa nebunia lui ca sa nu semeni cu el,raspunde totusi nebunului ca sa nu se creada intelept...caci mai bine sa intalnesti o ursoaica jefuita de puii ei decat un nebun in timpul nebuniei lui..."..mare dreptate avea Solomon...se pare ca adevarul nu are varsta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator suzuki_fan

A venit iar religiosul lu' pește să își verse invectivele și amenințările pe aici.

 

P.S. Nu beau bere cu curvele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit iar religiosul lu' pește să își verse invectivele și amenințările pe aici.

 

P.S. Nu beau bere cu curvele!

cauta nebunul pricina de ura dar nu gaseste...si ura il roade tare din cauza asta!nu stiam ca fetele beau bere...:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...