Sari la conținut

Draghi Zlitili


Vizitator little wayne
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne

N am mai mers de aproape un an in Bulgaria si m a cam lovit un chef de plimbare pana la Ruse in week end ul asta

Vreau sa mananc o pizza in centru la happy si fac cale intoarsa.Nu m am hotarat daca merg sambata sau duminica

 

Viteza de deplasare o sa fie a' legala.De 2 saptamani mobra amortizeaza cu fata intr un singur telescop celalalt pierde ulei care a ajuns si pe unul dintre discuri.nu am chef sa servisez furca zilele astea si prefer sa merg catinel

 

Care are chef de o plimbare light,sa se anunte

 

P.S sper sa nu fie prea multi doritori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca ai mai fost pana la Ruse si acum cativa ani, nu cumva exagerezi cu plimbarile? :crack: Vezi ia pe careva calauza ca e drum lungi si anevoios, te pierzi naibii si nu mai poti sa repeti plimbarea asta peste 2 ani!

 

Pot sa vin si eu? Ne batem inainte de plimbare sau dupa? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

TE ASTEPT CU MARE DRAG.ma descurc io cu drumul,iau busola si harta Bucurestiului sa ajung sigur la Ruse in lipsa unui gps.hai cius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Din pacate la tine se apliza zicala: om batran si minte pwula.tot freci placa la ridichie cu plimbarea din urma cu 2 ani.de fapt sunt 6,atunci am fost cu scuterul de 49...n am pretentii de la amicul lui fisting lente....parca te a lovit scleroza mai tare decat fisting.pe ala il inteleg ca e coleg de generatie cu tuntankaon,tu la 40ani,ce scuza ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca ai mai fost pana la Ruse si acum cativa ani, nu cumva exagerezi cu plimbarile? :crack: Vezi ia pe careva calauza ca e drum lungi si anevoios, te pierzi naibii si nu mai poti sa repeti plimbarea asta peste 2 ani!

 

Pot sa vin si eu? Ne batem inainte de plimbare sau dupa? :))

 

Da de ce sa se sature?A mai fost pana la Ruse acu' 2 ani, chelneritele de la Happy s-au si schimbat de atunci, e ca si cum ar calatori din nou in necunoscut! :))

Nici la rubrica `Fun` nu am ras atat de mult !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca ai mai fost pana la Ruse si acum cativa ani, nu cumva exagerezi cu plimbarile? :crack: Vezi ia pe careva calauza ca e drum lungi si anevoios, te pierzi naibii si nu mai poti sa repeti plimbarea asta peste 2 ani!

 

Pot sa vin si eu? Ne batem inainte de plimbare sau dupa? :))

=))))

 

A fost anu trecut plimbarea, gresesti ;)))) La intoarcere omul s-a facut ca nu stie sa salute la plecare. Decent zic, si in grafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Conform declaratiilor mentanistei nikolettttaaaa,care prevede viitorul in trecutul foarte indepartat(afectat de scleroza).Nu ne cunoastem

Am fost ultima oara in bulgaristan in urma cu 2 ani si alergam in 4 labe dupa cheleritele de la happy ca imi pierdusem ochelarii

 

Deaia m am hotarat sa purced la calatoria asta indepartata si plina de mistere(pe centura orasului Ruse)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai putea sa lasi dracu' atitudinea asta paguboasa de frustrat si daca tot te-ai apucat de motociclism sa socializezi cu oameni reali, iesi din casa, vorbeste frumos cu lumea, n-o sa mai fie nevoie sa anunti ca pleci dar sa nu pui data,locatia,ora, sa-ti scrie lumea doar pe PM, nu cumva sa vina unu din asta pe care ti-ai varsat tu otrava intr-un mediu virtual.

 

Chiar nu inteleg ce castigi din asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neticheta. Explica multe si in viata reala;) dar unde nu e educatie de casa, pe net nu se poate face ;)

» Post actualizat in 15 Aug 2014 12:13

PS: 3 nov 2013.

 

E mai putin de un an, nu doi. /index.php?/topic/704598-3-4-ore-pe-langa-bucuresti-duminica-03-nov-2013/page-2

 

Vrei sa-ti spun si ce ai mancat la Happy?

Editat de deviltry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Tu ai putea sa lasi dracu' atitudinea asta paguboasa de frustrat si daca tot te-ai apucat de motociclism sa socializezi cu oameni reali, iesi din casa, vorbeste frumos cu lumea, n-o sa mai fie nevoie sa anunti ca pleci dar sa nu pui data,locatia,ora, sa-ti scrie lumea doar pe PM, nu cumva sa vina unu din asta pe care ti-ai varsat tu otrava intr-un mediu virtual.

 

Chiar nu inteleg ce castigi din asta...

Tu ai dus ipocrizia la rang de arta si ai tupeu sa dai sfaturi mari pentru un caracter mic

1 parca matale si altii anunta cand ies la plimbare ca sa nu dai telefoane in van.eu nu le am cerut niciodata nr de tel celor cu care am iesit la plimbare...cred ca am o problema

2 nu stiu daca am chef sa plec maine cand e canicula sau duminica pe racoare,deaia nici nu am specificat si nici ora

3 Sunt foarte incantat de imaginea pe care o am aici pe forum.Nimic nu e mai fun sa te vezi catalogat de oamenii cu probleme emotionale.N am nici o frustrare majora in comparatie cu cei care cersesc respect in viata virtuala si etaleaza lpsurile emotionale.Nu pricepi asta,n ai decat sa ma musti de fund la nesfarsit,eu nu ma stresez absolut deloc..mai baga stafuri de ipocrit,nimic nu ma amuza mai tare

Te am invitat pe tine la plimbare sa vezi cat de social sunt dar tu ma sfatuiesti sa ies in lume.Care dintre noi nu e in stare de o conversatie banala? Bataie? de la cine ma ? ma parasti lu mamica ?

Te rog ceva.E strict problema ta daca iti place sa mnanci rahat,nu ma priveste.Dar nu imi place cand incepi sa vorbesti ca arunci din resturile ramase in gura,in jur si pute

» Post actualizat in 15 Aug 2014 13:26

Neticheta. Explica multe si in viata reala;) dar unde nu e educatie de casa, pe net nu se poate face ;)

» Post actualizat in 15 Aug 2014 12:13

PS: 3 nov 2013.

 

E mai putin de un an, nu doi. /index.php?/topic/704598-3-4-ore-pe-langa-bucuresti-duminica-03-nov-2013/page-2

 

Vrei sa-ti spun si ce ai mancat la Happy?

UFF.Credeam sa ai priceput poanta inceputa de nikolata mentanista,bag de seama ca..nu

 

Acum chiar ma dezic de cele 2 iesiri cu tine...ai intrat intr un joc pe care nu il intelegi si te superi mai tare decat un pusti de 5 ani caruie i s au luat jucariile ....in cazul tau ca nu ne cunoastem.Spune ce am mancat cand am tras partzuri si cu cine am socializat.daca tot esti atat de paracios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Rugile mi au fost ascultate,fug ipocriti de caracterul meu ,,frumos''


» Post actualizat in 15 Aug 2014 14:42

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Nokoleta mentanista latra iar eu imi vad de troll eala.multumesc tuturor pentru trafic pe acest topic

» Post actualizat in 16 Aug 2014 16:35

Azi m am rugat in bulgaristan la biserica pentru cei care m au trecut pe lista ignore.sa le dea d zeu sanatare tuturor mentanistelor frustrate posesoare de cuc mic

post-60015-0-37058300-1408206649_thumb.jpg

post-60015-0-84569400-1408206687_thumb.jpg

post-60015-0-30412300-1408206727_thumb.jpg

post-60015-0-21687600-1408206769_thumb.jpg

post-60015-0-89737300-1408206901_thumb.jpg

post-60015-0-05784600-1408206926_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...