Sari la conținut

Plimbare scurta sambata 30.08.2014


SuzukiRf600R
 Share

Postări Recomandate

De curiozitate : de ce fara Cheia ?

A devenit un cliseu parerea mea. Si sincer, nici nu-mi place drumul.

 

» Post actualizat in 29 Aug 2014 12:46

Ok, de acord plecare 9 si intoarcere 12-1 insa...unde? Cineva zice pana la Oltenia cu intoarcere prin Giurgiu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, de acord plecare 9 si intoarcere 12-1 insa...unde? Cineva zice pana la Oltenia cu intoarcere prin Giurgiu...

 

Oltenita ? E un traseu celebru pe forum, asfalt bun, liber si destule curbe tehnice (Bucuresti, Daia, Oltenita, Manastirea,Fundulea, Buc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oltenita ? E un traseu celebru pe forum, asfalt bun, liber si destule curbe tehnice (Bucuresti, Daia, Oltenita, Manastirea,Fundulea, Buc)

Traseul asta il fac maine cu cativa prieteni, dar plecam la 12. Daca vrea cineva sa vina cu noi ne intalnim la 12 la Rond Lia Manoliu.

Editat de Jackson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie cu Daia - Chirnogi - Oltenita, este plin de noroi de la faptul ca ies taranii din camp direct in sosea. Am fost weekendul trecut (23 august), cred ca si plouase in zona, si erau de-a dreptul balti de nroi cam de vreo 10-12 metri lungime.

 

Mai e si plin de caini si animale, asa ca beware.

 

Am fost doua motoare un bandit si un hornet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost sambata pana la Secaria, pe Valea Prahovei, si m-am intors pe Valea Doftanei. Am stat nitel pe patura pe platou la lacul de acumulare Paltinu si a fost super... pentru mine care sunt incepator, a fost ok drumul, chiar daca sunt ceva curbe ac de par in panta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...