Sari la conținut

zornait lant honda cbr


Postări Recomandate

Am dori prin prisma existentei tale sa ne pui si noua macar o dovada ca e esti cine esti si faci ce zici. Un link sau cateva poze acolo din drumetiile tale cu moto si prieteni, asta daca ati mers mai multi. Daca tot socializam eu zic ca sa adeverim prima data ca suntem cine pretindem ca suntem . In rest ai obicei prost in a ,,conduce" motocicleta. Se vede ca esti un autodidact(a). Pe unde postezi cam le dai in bara. Mai rau ca nu ai invatat nimic pana acum. Ramona, asteptam. Spun asta pentru ca sunt multi care sunt personaje fictive si fac umplutura pe forumul asta. Completeaza-ti profilul daca tot nu ai nimic de ascuns si apoi stam la povesti de la egal la egal. Cred ca asa-i fair-play.

 

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un user care a fost banat de 3 ori: stress&lp, ex user fesu, ex user performance solutions

A cautat o poza pe faceboook si a plasat-o repede acolo :-L

Mai astept putin apoi trecem la masuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un user care a fost banat de 3 ori: stress&lp, ex user fesu, ex user performance solutions

A cautat o poza pe faceboook si a plasat-o repede acolo :-L

sifoaneeeeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sifoaneeeeee

Din astea vinzi acolo la Zuid-Luimburg?

Nu ne intereseaza cine isi face sau cate conturi, doar sa dialogheze civilizat, din pacate de multe ori unii se baga ca musca in c...l vacii doar doar o agita apele un pic pe aici.

Sa incerce sa posteze la subiect si fara aberatii, greu de realizat din cauza mentalitatii, probabil lipsa bunului simt si a educatiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din astea vinzi acolo la Zuid-Luimburg?

 

.....din pacate de multe ori unii se baga ca musca in c...l vacii doar doar o agita apele un pic pe aici.

Sa incerce sa posteze la subiect si fara aberatii, greu de realizat din cauza mentalitatii, probabil lipsa bunului simt si a educatiei.

 

si tu cum te-ai bagat?

 

eu vand pepeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator r_amonna

Este un user care a fost banat de 3 ori: stress&lp, ex user fesu, ex user performance solutions

A cautat o poza pe faceboook si a plasat-o repede acolo :-L

 

cesarina 2? :)

 

si tu cum te-ai bagat?

 

eu vand pepeni.

 

dafway? :)) glumesc...

 

poza? am! profil am, oameni care-s membrii pe aici de pe forum ma cunosc... am destui "stalkeri" ca sa imi mai trebuiasca si alti libidinosi. deja am poze pe pm cu pwuli de la 3 useri "marcanti", vb. de pwulile lor sau cel putin ce ar vrea ei sa aiba si o groaza de invitatii in oras. voi ce vreti? : ) sunteti raniti in orgoliul masculin ca va dau lectii? asta e...

» Post actualizat in 07 Sep 2014 05:50

gh

» Post actualizat in 07 Sep 2014 05:50

hgsfgsdg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cesarina 2? :)

Nu prea ti-ai dat si tu seama ca poza pe care ai pus-o acum nu seamana deloc cu prima.Recunoate si gata.Mie unu imi esti absolut indiferent,dar ma amuzi cand o dai la intoarselea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator r_amonna

esti cam chior nene, sa nu mai spun lipsit de logica, cine chacat isi face selfie-uri cu pagina de trotinetizm?

 

asta e prima si ultima oara cand imi pun poze pe ceva forum public, cum am mai spus am destui "stalkeri" :))

post-85120-0-43165700-1410075603_thumb.jpg

post-85120-0-56111300-1410075610_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti cam chior nene, sa nu mai spun lipsit de logica, cine chacat isi face selfie-uri cu pagina de trotinetizm?

 

asta e prima si ultima oara cand imi pun poze pe ceva forum public, cum am mai spus am destui "stalkeri" :))

N-o arde cu jigniri ca nu ne cunoastem;).Ca sa iti intorc moneda,la cum arati,nici nu as dori.

Pe conturile vechi avea acelasi limbaj si abordare,asa ca imi sustin ideea.Nu mai are rost sa poluez topicul.Daca ai ceva de spus,fa-o pe privat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti cam chior nene, sa nu mai spun lipsit de logica, cine chacat isi face selfie-uri cu pagina de trotinetizm?

 

asta e prima si ultima oara cand imi pun poze pe ceva forum public, cum am mai spus am destui "stalkeri" :))

imi aduc aminte cand spuneai mai sus ca ai 33 de ani ?!?!?!?! wtff ??? serios :??? :)))) in poze nu pari de loc a 33 de ani mai de graba...18 ...patetic....nu pot sa imi explic cum una ca tine poate sa vorbeasca asa urat la adresa unor oameni care au ani pe motocicleta cat nu ai tu la varsta....serios...ai nevoie de ceva tare intre picioare...:-j patetic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi aduc aminte cand spuneai mai sus ca ai 33 de ani ?!?!?!?! wtff ??? serios :??? :)))) in poze nu pari de loc a 33 de ani mai de graba...18 ...patetic....nu pot sa imi explic cum una ca tine poate sa vorbeasca asa urat la adresa unor oameni care au ani pe motocicleta cat nu ai tu la varsta....serios...ai nevoie de ceva tare intre picioare...:-j patetic...

Eu zic sa o lasam in continuare cu frustrarile ei. Sunt alte probleme in viata care merita atentie. Persoane care se agita peste tot sunt destule, ca de exemplu si pe aici. Cat timp nu se depaseste un anumit limbaj totul e ok. Atata timp cat debiteaza anomalii vor primi raspunsuri pe masura. Ce e mai ciudat ca nu se lasa. Deh, orgoliile sunt nemasurate la unii. Nu merita atata atentie, doar luate ca atare. Asteptam si cateva ipostaze pe moto ca sa admiram userul in toata splendoarea!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa o lasam in continuare cu frustrarile ei. Sunt alte probleme in viata care merita atentie. Persoane care se agita peste tot sunt destule, ca de exemplu si pe aici. Cat timp nu se depaseste un anumit limbaj totul e ok. Atata timp cat debiteaza anomalii vor primi raspunsuri pe masura. Ce e mai ciudat ca nu se lasa. Deh, orgoliile sunt nemasurate la unii. Nu merita atata atentie, doar luate ca atare. Asteptam si cateva ipostaze pe moto ca sa admiram userul in toata splendoarea!

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti cam chior nene, sa nu mai spun lipsit de logica, cine chacat isi face selfie-uri cu pagina de trotinetizm?

Draguta sunt mii de poze aici de gen, una in plus sau in minus nu blocheaza forumul. Hai, nu ne mai fierbe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draguta sunt mii de poze aici de gen, una in plus sau in minus nu blocheaza forumul. Hai, nu ne mai fierbe!

=))) cred ca acum se roga de vre-un prieten ceva cu moto..."hai lasa-ma si pe mine sa fac o pozaa pe motooo... care te oferi sa dai motorul la poze in contextul asta ? :)))))

Editat de kato_arad
sa pastram decenta, fara limbaj de acest gen!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator r_amonna

imi aduc aminte cand spuneai mai sus ca ai 33 de ani ?!?!?!?! wtff ??? serios :??? :)))) in poze nu pari de loc a 33 de ani mai de graba...18 ...patetic....nu pot sa imi explic cum una ca tine poate sa vorbeasca asa urat la adresa unor oameni care au ani pe motocicleta cat nu ai tu la varsta....serios...ai nevoie de ceva tare intre picioare...:-j patetic...

 

ai cautat in dex cuvantul patetic sau cum? pentru cultura ta generala, mai sunt si femei care se ingrijesc... nu trebuie sa arati a 50-60 la 30 cum arata unele... cat despre poze am zis, in dupa-masa asta am mai primit un p.m. cu o pwula si ceva invitatii :)))) pentru astia care dau p.m.-uri d-astea: credeti ca vreuna va sari entuziasmata? :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa copiezi acele mesaje private pe topic mobristi pasionati de secs.

Eu nu primesc niciodata propuneri obscene pe pm. O fi din cauza avatarului? Discriminare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draguta sunt mii de poze aici de gen, una in plus sau in minus nu blocheaza forumul. Hai, nu ne mai fierbe!

Domnu moderator,nu mai da flame-uri pe aici sau daca nu te poti abtine, baneaza-te singur.

Chiar nu-ti dai seama ca esti ala cu mot in frunte de tulbura apele pe aici, binenteles, cu vre doi oagari cu bataturi in palme.

 

P.S.Deja tu si altii doi, trei sunteti total oftopic, incercati site-ul de matrimoniale, la ce mod o ardeti pe aici, pare exclus sa aveti vreo sansa, dar totusi puteti incerca.

 

E topic de service parca, sau ati confundat aria......?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu moderator,nu mai da flame-uri pe aici sau daca nu te poti abtine, baneaza-te singur.

Chiar nu-ti dai seama ca esti ala cu mot in frunte de tulbura apele pe aici, binenteles, cu vre doi oagari cu bataturi in palme.

 

P.S.Deja tu si altii doi, trei sunteti total oftopic, incercati site-ul de matrimoniale, la ce mod o ardeti pe aici, pare exclus sa aveti vreo sansa, dar totusi puteti incerca.

 

E topic de service parca, sau ati confundat aria......?

Tu esti unul dintre aia care i-a dat mesaj pe privat si te-a refuzat? :crack: .Trist.Daca nu sti despre ce e vorba,nu o mai arde ca si un pacificator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E topic de service parca, sau ati confundat aria......?

Nu am confundat nimic. Vreau doar sa scot in evidenta (nu pe mine) cat de ciudati pot fi unii pe aici. Ce era de demonstrat sa demonstrat. Popcornul sa terminat asa ca sa incheiem cu polemicile. Fiecare cu calea lui. Problema sa rezolvat, nu mai e nimic de spus aici si incheiem discutiile. Seara buna tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...