Sari la conținut

Spita 21".


Simpson_
 Share

Postări Recomandate

Multumesc de raspuns.

In principiu da gentile D.I.D (cele auri) sint identica la toate cel trei modele.

La dezmembrari nu sta nimeni si dea jos o spita, si nu imi trebuie roata intreaga, nu am ce face cu el dupa aceea, nici 250-300 RON nu am de dat pe una.Nu am gasit la magazinele de specialitate doar o spita, set da undeva la 90-100$ care contine 32buc, si din nou am nevoie de una singura.Pe site-urile din afara e 3-4$ bucata dar transportu de de 10 ori mai mult. De aceea am zis sa intreb poate are cineva aruncata una pe undeva, sau daca se potrivesc si altele gen Moose Racing.

Editat de Simpson_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce parte a rotii iti trebuie spita, de pe partea cu discul sau cea cu melcul(difera lungimea), cele de transalp ar putea avea aceiasi lungime, dar nu sunt la fel cu cele de domi. De transalp iti pot da eu daca am drum de capitala pot lua una, doua cu mine, numai sa spui care e partea vatamata, dar repet nu este acelasi lucru cu cele de domi, la care sunt cilindrice...la transalp sunt conice .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...