Sari la conținut

Loc de iernat in Brasov?


rekaller
 Share

Postări Recomandate

Salut, ma intereseaza un loc pentru iernat in orasul Brasov pentru o vitezana ( preferabil garaj/hala sa incalizit cat de cat pentru ca motorul sa fie ferit ). Ar merge si varianta sa impart un loc in parcare la Unirea langa gara cu altcineva,(m-am interesat, se poate) pretul ar fi 50 lei pe luna de persoana si parcarea este supravegheata video.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma intereseaza un loc pentru iernat in orasul Brasov pentru o vitezana ( preferabil garaj/hala sa incalizit cat de cat pentru ca motorul sa fie ferit ). Ar merge si varianta sa impart un loc in parcare la Unirea langa gara cu altcineva,(m-am interesat, se poate) pretul ar fi 50 lei pe luna de persoana si parcarea este supravegheata video.

. Caută pe forum. Era un anunț postat zilele trecute. Sigur in bv era. Hala încălzită. Spor

» Post actualizat in 26 Sep 2014 09:34

Uite aici. Am găsit eu. /index.php?/topic/718496-zona-brasov-parcare-pentru-iarna/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare,

 

Si eu caut.

 

Auzisem si de o varianta la service-ul Honda dinspre Ghimbav (dc exista asa ceva) insa n-am reusit sa aflu mai multe amanunte.

 

Spor

 

PS. Inca e cald si bine... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Buna. Eu as fi interesata de varianta cu Unirea, deci daca i se mai pare cuiva convenabil sau ca ultima solutie... Desi mi se pare un pic dubios, ca dansii au semne de interzis pentru 2 roti.

Daca mai esti interesata am vorbit eu cu ei, nu e nici o problema cu semnul acela. Am vorbit cu administratoarea de acolo. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...