Sari la conținut

02 / 05 > 03 VELIKO TARNOVO .


vik55
 Share

Postări Recomandate

Da stiu este traseul super batut si de mine si de alti dar nu am apucat sa vizitez si eu acea zona tot pe fuga tot pe fuga am fost deci as vrea sa plec sambata dimineata si sa ma intorc duminica > 2 per .

Daca mai este cineva interesat ,,,,,,,,,,

 

* Mai este o varianta la Eforie Sud la Capul Turcului nu am inca confirmarea daca patronul deschide pensiunea aici plecare vineri dim .

Asteptam .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok daca am ceva info postez , pensiunea are cam 20 de camere ideea este ca are o locatie de nota 10 + poate daca sunt ceva amatori si ocupam aprx. 70% o deschide si este Ok si pt el .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca pentru mare si stat acolo..vremea a cam stricat planurile.

ramane un veliko tarnovo....sau restaurantul ala pescaresc de la bulgari langa kavarna (parca)!

 

Kenzo...hotareste o locatie si o ora de plecare sambata. poate ne ”unim” destinele! :mexicanwave:

Editat de dragoss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa plec sambata la 10 fix deci cine se baga cu mine asta inseamna 9: 30 grupare /intalnire OMV Belu alimentare etc la 10 fix decolarea Giurgiu > Ruse > Byala > Levski > Alexandorov > Devetaki [ pestera Devetashka ] > Lovech > Veliko nu stiu ora cind ajungem , cautam cazare in Veliko sau urcam in Arbanassi [ cred ca este mai Ok asa ne " gazam " in Arbanassi unde parca sunt ceva pensiuni cu haleala Ok ] ceva miscare si gata pt sambata .

Duminica dim coboram in Veliko vizitam oras cetate si ce o mai fi si apoi spre casa .

Cam asa vad eu iesirea .

* Viteza 120 / 140 , este ceva de mers .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...