Sari la conținut

Detinatori de Yamaha TRX


Miron Mairon
 Share

Postări Recomandate

stiu ca sunt multi posesori de tdm ..dar trx chiar nu am gasit :( lonley ??

De triumph daytona ce mai zici? :crack:

Am fazut live pana acum decat 2 trx-uri:a ta(cred) si una galbena.Asta acum vreo 2 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc la fel! Chiar este ingrijita! Se vede ca fostul proprietar a avut grija mare de ea. Dupa ce am cautat mai multe informatii pe internet am aflat ca e ceva foarte rar. Modelul asta a fost vandut in Japonia, fiind putin diferit fata de cel pentru europa. Adica cel vandut in Japonia a fost limitat din cdi la o viteza maxima de 180 km/h (adica bordul pe care il am eu si seria de sasiu 4nx care este scrisa pe motocicleta mea ), modelul pentru Europa fiind deliminat si ceasurile de bord pe negru cu o viteza maxima de 230-240 km/h seria de sasiu fiind 4un .

post-87432-0-20786000-1430411354_thumb.jpg

post-87432-0-81260400-1430411359_thumb.jpg

Editat de Miron Mairon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de SZR-ul asta chiar nu am auzit si nu am vazut ...tot un frankenstein a lui yamaha ..

SZR-ul nu a fost apreciat la noi deloc. Am vazut acum cativa ani vreo doua si acum doi ani mai era una de vanzare pe bikeshop :) In Italia, daca nu ma insel, se faceau competitii monomarca cu SZR-ul :) Era foarte distractiv pe circuitele mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul nu e deloc touring, cu o cutie un pic altfel etajata ii cam alergi pe baietii cu Monstere de 600 si cu SV-uri de 650. Motorul, in sine, e destul de usor. Pus pe un cadru sport, cu suspensii si frane calumea ai o motocicleta super-fun: cuplu bunicel la turatii joase, viteza maricica, look retro.

 

EU voiam sa-mi iau TRX inainte de VTR, dar cum nu am gasit nici unul pe la noi, am luat ce a picat :)

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate motoarele bicilindru (2L) suna ca o cutie de scule aruncata pe scari sau e doar impresia mea? Nu e de rau, doar interesant :)

Editat de dacro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De triumph daytona ce mai zici? :crack:

Am fazut live pana acum decat 2 trx-uri:a ta(cred) si una galbena.Asta acum vreo 2 ani

Una galbena are un prieten din Ct .

de 600 din 2003

Editat de ctrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...