Sari la conținut

Automobile Bavaria Test Ride Days


Postări Recomandate

O sa incerc sa ajung in Bucuresti cu echipamentul la mine, dar tot timpul am avut treaba si am fost doar cu masina. O sa sun din timp sa vad disponibilitatea modelelor.

Stilul Seawolves nu e chiar pe gustul meu, de aceea nu m-am deranjat vineri.

Intr-adevar, am vazut motoarele bmw sambata prin Mamaia, dar stiam ca nu e zi de test.

 

Multumesc pentru raspuns, sper sa fie multumiti cei din CJ pentru ziua in plus castigata.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Eu cand am fost la AutoBavaria prima am fost intampinat de portar care pe un ton foarte neprietenos mi-a spus ca nu am ce cauta in parcarea lor ca nu am BEMVEU. Venisem cu un RAV4 deh ce sa-i faci am plecat dezamagit

Probabil ca era dupa ora 22 si, daca nu te-ai dus la furat, chiar ca nu aveai ca cauta acolo (fara bemeveu)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca nu aveai ca cauta acolo (fara bemeveu)...

Ironie sau...?

 

Poate că un posesor de Lăstun doreşte să-şi cumpere BMW, nu are voie să intre la ăia în curte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ironie sau...?

Poate că un posesor de Lăstun doreşte să-şi cumpere BMW, nu are voie să intre la ăia în curte?

Subtilitate!

Io am intrat cu Oltcitul, cu capra, m-am dat cu mobrele la ridetest si am plecat. Si sa nu uit: am baut si doua cafele, drept pt care mi-au dat un abtibild. Fara sa dau un ban si in final spunandu-le ca sunt fan Audi si Triumph, dar am venit sa vad cum se prezinta concurenta.

Si culmea, nu au aruncat cu pietre dupa mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subtilitate!

Io am intrat cu Oltcitul, cu capra, m-am dat cu mobrele la ridetest si am plecat. Si sa nu uit: am baut si doua cafele, drept pt care mi-au dat un abtibild. Fara sa dau un ban si in final spunandu-le ca sunt fan Audi si Triumph, dar am venit sa vad cum se prezinta concurenta.

Si culmea, nu au aruncat cu pietre dupa mine.

 

Sunt 2 parcari, una cu bariere cumva in cadrul show-room-ului si alta afara, probabil tot a lor, dar n-am inteles de ce discriminarea asta, nu am mai vazut asa ceva la o alta reprezentanta, macar sa afiseze ceva vizibil, sa stiu ca asta e regula si nu o toata de-a paznicului care asa a visat azi noapte, scuze, de offtopic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand am fost la AutoBavaria prima am fost intampinat de portar care pe un ton foarte neprietenos mi-a spus ca nu am ce cauta in parcarea lor ca nu am BEMVEU. Venisem cu un RAV4 deh ce sa-i faci am plecat dezamagit

Buna ziua,

 

Ne cerem scuze pentru atitudinea paznicilor, chiar am transmis mai departe.

Intradevar in Otopeni (cat si in Baneasa) exista 2 parcari: una pt clientii de service si masinile din stoc si una pt clientii fara BMW si cei in vizita. Ambele parcari sunt foarte mari. Cel mai important este ca ambele sunt fix langa showroom si pazite.

Nu ati mai intrat in showroom, nu v-ati mai plimbat cu BMW-urile noastre?

 

Va asteptam cu drag.

 

Subtilitate!

Io am intrat cu Oltcitul, cu capra, m-am dat cu mobrele la ridetest si am plecat. Si sa nu uit: am baut si doua cafele, drept pt care mi-au dat un abtibild. Fara sa dau un ban si in final spunandu-le ca sunt fan Audi si Triumph, dar am venit sa vad cum se prezinta concurenta.

Si culmea, nu au aruncat cu pietre dupa mine.

Va multumim pentru vizita, este important intradevar sa cunosti si concurenta.

 

O zi frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...