Sari la conținut

Cumpar Nipru


Dixi
 Share

Postări Recomandate

Salut! Postez aici deoarece cred ca e cel mai potrivit loc pentru anuntul meu. Cum scrie si in titlu, vreau sa cumpar un nipru in stare buna, asa ca sariti cu oferte. daca va miscati repede va fi bine si pentru voi ca veti avea bani de sarbatori , va fi bine si pentru mine ca voi avea motor. Astept raspunsurile voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca se mentzine ideea falsa ca posesorii de nipru sunt vai de capu' lor shi ca shi-au luat nipru doar fiindca nu aveau bani de altceva " mai bun". shi ar face orice pentru bani de vodca. :finger: :banana:

Editat de kerosen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate omu s-a referit la unul care vrea sa isi vanda niprul, dar nu ca scop

"imbogatirea" de sarbatori, ci ca sa isi ia altul.

adevarul este ca am nipru ca nu mi-am permis altceva in 4T.dar acum nu l-as

mai vinde, chiar daca o sa imi iau alt nipru.cat de ciudat mi se parea la inceput, acum

mi se pare beeton.face de toate.mai putin wheelie si stoppie.

sarbatori fericite tuturor, si mai ales acelor posesori de V-uri si boxere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Postez aici deoarece cred ca e cel mai potrivit loc pentru anuntul meu. Cum scrie si in titlu, vreau sa cumpar un nipru in stare buna, asa ca sariti cu oferte. daca va miscati repede va fi bine si pentru voi ca veti avea bani de sarbatori , va fi bine si pentru mine ca voi avea motor. Astept raspunsurile voastre.

 

 

salut!asa ceva?1800 euri...0744565274...sarbatori fericite :finger:

post-1067-1167043541_thumb.jpg

post-1067-1167043582_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca se mentzine ideea falsa ca posesorii de nipru sunt vai de capu' lor shi ca shi-au luat nipru doar fiindca nu aveau bani de altceva " mai bun". shi ar face orice pentru bani de vodca. :finger: :D

 

 

Nu e cazul sa reactionati asa. :banana:

Daca s-a inteles gresit mesajul meu, as vrea sa-l rescriu foarte explicit: " daca va miscati repede va fi bine si pentru voi ca veti avea mai multi bani de sarbatori ", adica sumei X pe care o aveati inainte de a vinde motorul i se va adauga suma Y cu care mi-ati vandut motorul.

 

 

@jethro tull: multumesc pentru oferta dar nu imi permit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam unul la 400 usd, care era demontat tot, ca omul se suparase ca nu il cumpara

nimeni, si vroia sa il dea bucati.mai avea de rezerva carter, cilindrii, roti, rez lacrima,diverse

fiare.era cu atas, si era versiunea cu transmisie pe atas.omu e din ct, dar nu stiu daca dau de

el, caci este navigator.ma ofticam ca nu am stiut de el cand mi-am luat nipru.daca as fi avut banii,

imi mai luam unul. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e cazul sa reactionati asa. :D

Daca s-a inteles gresit mesajul meu, as vrea sa-l rescriu foarte explicit: " daca va miscati repede va fi bine si pentru voi ca veti avea mai multi bani de sarbatori ", adica sumei X pe care o aveati inainte de a vinde motorul i se va adauga suma Y cu care mi-ati vandut motorul.

@jethro tull: multumesc pentru oferta dar nu imi permit

Asa am inteles si eu,.,., :finger: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gresit.azi am fost la omu care vinde niprul.motocicleta este dezasamblata,

adica motorul+cutia sunt date jos si cadrul este chel.mai are un carter, cilindrii,

pistoane, arbore, si div piese.motocicleta are nr noi, si o da RAPID in 4oo de USD.

are si atas cu tractiune pe roata, deci 2x3. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal am eu un nipru de vanzare pretul este de 500 de euro poza e mai jos decat pe asta o am la indemana acum sper sa se vada ceva

mai ce nipru e asta? nu-i de ala de-l cauta toata lumea si nu-l gaseste nimeni? :finger: ia mai pune tu niste poze pe care sa se vada mai bine, ca cel putin motorul e de ural si tobele tot beton sint,sa vada lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal am eu un nipru de vanzare pretul este de 500 de euro poza e mai jos decat pe asta o am la indemana acum sper sa se vada ceva

nipru' ala cu motor de ural in ce zona e?

da si tu niste date de contact

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...