Sari la conținut

Caut Pe Cineva Sa Imi Faca Un Wheelie Bar Pentru Un Lc4


Postări Recomandate

caut si eu pe cineva care poate sa imi faca un wheelie bar pentru un ktm lc4 .....

 

 

Stii ce vrei exact sau cauti pe cineva care sa-l conceapa?

In cazul in care stii ce vrei am un prieten care-ti face tot ce vrei, in argon.

 

Daca vrei da-mi pm.

Spor!

Editat de adiviraj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu pe cineva care poate sa imi faca un wheelie bar pentru un ktm lc4 .....

 

Ce este ala, wheelie bar ? Este cumva acel element metalic (sau nu) care se monteaza in vecinatatea aripii spate si te impiedica de te dai pe spate cand mergi pe o roata ?

 

Mai invatam si noi cate ceva ..... !!! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e o prelungire a aripii spate care se termina cu o rotita eventual doua si da teoretic este ca sa te impiedice sa te dai pe spate insa eu nu o vreau ca sa ma impiedice ci vreau ceva mai solid care sa imi permita ca atunci can ajung la inclinatia necesara sa tine sa ma pot opri chiar si la semafor cu ea :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e o prelungire a aripii spate care se termina cu o rotita eventual doua si da teoretic este ca sa te impiedice sa te dai pe spate insa eu nu o vreau ca sa ma impiedice ci vreau ceva mai solid care sa imi permita ca atunci can ajung la inclinatia necesara sa tine sa ma pot opri chiar si la semafor cu ea :P

:D :D :finger: :banana:

Nu se cheama uili-bar... ci altfel...

Uilibar este temenul folosit in domeniul dragstãre-lor si are rolul de a impiedica ridicarea pe o roata ... (cred)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e o prelungire a aripii spate care se termina cu o rotita eventual doua si da teoretic este ca sa te impiedice sa te dai pe spate insa eu nu o vreau ca sa ma impiedice ci vreau ceva mai solid care sa imi permita ca atunci can ajung la inclinatia necesara sa tine sa ma pot opri chiar si la semafor cu ea :banana:

 

Dar de ce vrei sa faci asta .......... :finger: ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce vrei sa faci asta .......... :finger: ???

..... de placere ? .....?

 

:D :P :banana: :D

Nu se cheama uili-bar... ci altfel...

Uilibar este temenul folosit in domeniul dragstãre-lor si are rolul de a impiedica ridicarea pe o roata ... (cred)

stiu ca se foloseste si la dragstere si la masinutele alea mici dar termenul este asemanator ...nu i-am gasit vreun alt termen mai bun ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

..... de placere ? .....?

stiu ca se foloseste si la dragstere si la masinutele alea mici dar termenul este asemanator ...nu i-am gasit vreun alt termen mai bun ....

 

 

Daca ai vreo schema du dimensiunile si alea alea pentru LC4 vreau si eu. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... de placere ? .....?

consideri ca ocupi prea mult spatiu daca stai pe ambele roti la semafor? :crack:

daca reusesti sa duci la bun sfarsit ce ti-ai propus sa ne arati si noua foto cu tine la semafor...tre sa fie fain :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...