Sari la conținut

Modificare geaca moto Iasi


bog1_7
 Share

Postări Recomandate

Nu am Facebook, poti sa-mi dai un user sa-i dau PM daca are cont pe forum? Se ocupa el sau a facut si el o operatiune similara si mi-ar putea da un contact?

Multumesc frumos!


» Post actualizat in 08 Mar 2016 13:53

Sper ca nu sunt singurul care a facut asta? Chiar nu o fi in Iasul asta un atelier specializat? E posibil sa gasesc vreo unul la vreun colt de strada, dar parca as vrea o recomandare, ca nu e tocmai o geaca ieftina.

La trunchi e buna, e chiar stramta cum ar trebui sa fie, dar la maine mi-e putin larga, daca i-as face retur sa iau o marime mai mica nu cred ca as mai putea inchide fermoarul.

Nu prea as vrea sa o dau pe mana oricui...asa ca apelez la ajutorul vostru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sa astept, prefer sa mai pot inbraca geaca dupa operatiune mai ales ca e noua. Nu asta era ideea..

Domnul cu care am discutat nu se ocupa chiar cu asta din ce am inteles de la el, si mi-a zis ca daca nu e complicat, ma ajuta(evit sa-i dau numele pentru ca nu mi se pare corect sa dau detalii pe aici in lipsa lui si fara aprobarea lui). Acum a ramas ca am sa trec sa-i arat, dar exista posibiliteatea sa nu poata sa ma serveasca,

De aia va rog sa-mi mai faceti niste rocomandari in caz ca nu poate.

Eu am fost cu geaca deja la un tip foarte priceput, mi-a facut mai multe chestii in trecut si am fost foarte multumit, problema e ca nu are masina de cusut care iti trebuie(maneca e destul de ingusta si ii trebuie o masina de cusut tip coloana) si mi-a zis decat sa o strice mai bine nu se baga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sa astept, prefer sa mai pot inbraca geaca dupa operatiune mai ales ca e noua. Nu asta era ideea..

Domnul cu care am discutat nu se ocupa chiar cu asta din ce am inteles de la el, si mi-a zis ca daca nu e complicat, ma ajuta(evit sa-i dau numele pentru ca nu mi se pare corect sa dau detalii pe aici in lipsa lui si fara aprobarea lui). Acum a ramas ca am sa trec sa-i arat, dar exista posibiliteatea sa nu poata sa ma serveasca,

De aia va rog sa-mi mai faceti niste rocomandari in caz ca nu poate.

Eu am fost cu geaca deja la un tip foarte priceput, mi-a facut mai multe chestii in trecut si am fost foarte multumit, problema e ca nu are masina de cusut care iti trebuie(maneca e destul de ingusta si ii trebuie o masina de cusut tip coloana) si mi-a zis decat sa o strice mai bine nu se baga.

Era in Cucu o boiangerie pt piele , care efectua si reparatii , undeva la semaforul dintre T Golia si maternitate . Mai este un fost cojocar la piata Chirila , un chiosculet de vopsitorie si reparatii haine piele . Nu pot sa dau cv-uri pt ca , doar am vopsit acolo . Era , incearca totusi , un atelier specializat in cojocarie , pe langa Casa cartii , un gang in estul cladirii . Bafta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pe unde se poate modifica putin o geaca moto din piele in Iasi?

Trebuie putin stramtata la maneci ca sa fiu sigur ca nu se misca protectiile.

Geaca este Alpinestars Celer.

 

Va multumesc anticipat!

Ai rezolvat problema? Ne poți recomanda atelierul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...