Sari la conținut

Care Sunt Cele Mai Tari Scutere


mike_aprilia
 Share

Postări Recomandate

care sunt cele mai ari scootere (motor,rezistenta,......)

 

cele mai tari scootere scuzati

:crack: piaggiooo :crack: parerea mea... daca aveam fb ziceam ca ala e cel mai bun :crack:) bine, ca nu se compara piaggio cu fb

Editat de Alex_16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare ca Yamaha T-MAX de 500 doamne as da orice pe ala. am vazut in strainatate. are toba de motocicleta suna ca un chopper. innebunesti nu alta....eu cel putin is disperat dupa ala

zici k e un purcelush :crack: ...oricum e tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare ca Yamaha T-MAX de 500 doamne as da orice pe ala. am vazut in strainatate. are toba de motocicleta suna ca un chopper. innebunesti nu alta....eu cel putin is disperat dupa ala

Gilera Nexus 500 sau Gilera Nexus NP850 parca asa se numea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gilera Nexus 500 sau Gilera Nexus NP850 parca asa se numea :crack:

intradevar si nexusul este superb! mai ales ala de 500 nu mai zic.....oricum mi-a placut faza nu mai stiu cine a zis k seamana T-Max de la Yamaha cu un purcelus. intr-adevar in unele poze da, DAR ia uitati-va voi la astea intr-o poza e T-Max 500 si in cealalta poza T-Max 500 Black MAX ABS. :crack:

post-14470-1167552376_thumb.jpg

post-14470-1167552383_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt "in limba" dupa piaggio x9 :X:X motor de 500 cm cu abs :crack: :crack: ...rupe soseaua. bine ca gilera ala de mai sus arata agresiv si cu motor ce 850... imi ia gandul de la piaggio !

post-13469-1167658466_thumb.jpg

post-13469-1167658481_thumb.jpg

Editat de Alex_16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor...nu va mai certati mai...doar uitati-va la scooterele alea de mai sus(daca se mai pot numii scootere...''nave spatiale'') si vi se umple fata de bucurie :crack: ...sau de invidie :crack: ...

Bai dar doar asa de curiozitate...aia care merg cu ele mai vad ceva in fata???poate dak sunt inalti k mine k altiiii?!?!?!

Editat de yOCorni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai ma sa ai tu asa ceva si dp aia s vb oi fi avnd tu aprilia k veni vorba kt prinde

 

ba io vreau s vnd aprilia si nush ce sa imi iau intre 500 si 850 e de pref(aprilia,malaguti,piaggio,gilera,mbk booster,honda,yamaha

 

 

eu nu inteleg ce scrii. incearca sa pui toate literele si cuvant ,si fara tz ,ts ,sh,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor...nu va mai certati mai...doar uitati-va la scooterele alea de mai sus(daca se mai pot numii scootere...''nave spatiale'') si vi se umple fata de bucurie :crack: ...sau de invidie :crack: ...

Bai dar doar asa de curiozitate...aia care merg cu ele mai vad ceva in fata???poate dak sunt inalti k mine k altiiii?!?!?!

sa am eu numa o zii asa ceva doamne ce as face :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre sa stai in picioare pe alea k sa vezi ceva.... :crack:

 

oricum lasand la o parte monstrii aia,eu zic k cele mai bune scutere sunt yamaha aerox si aprilia sr...parerea mea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...