Sari la conținut

Kit Lant - Suzuki Bandit


Postări Recomandate

Ca multi altii inaintea mea, sunt in situatia primei schimbari de lant (Suzuki Bandit 650 - 2008). Curios din fire, am facut cateva cautari, insa nu am gasit nimic relevant in legatura cu criteriile alegerii lantului. Asa ca tare va rog sa impartasiti din experienta voastra, ori sa ma indrumati catre un topic deja existent, pe care eu poate nu l-am gasit.

 

Ca in aproape orice caz din ziua de azi, oferta este mare, si as aprecia doua - trei elemente cheie de luat in calcul atunci cand alegi un kit de lant.

 

Ceva de genul ar fi ok?

 

Va multumesc in avans si va doresc asfalt uscat (si caldura, pentru ca desi se aproprie sfarsitul primaverii, in Sibiu cel putin aduce a un sfarsit de Noiembrie..)

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lantul e rezistent in timp pe cat de multa grija ai de el. un ungator de lant iti prelungeste viata lantului substantial sau hai sa zic sesizabil

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

doua posibilitati,

474 RON / kit pinion atac 15 foaie spate 48 lant 118 525VX

602 RON / kit pinion atac 15 foaie spate 48 lant 118 525VX Lant auriu

5-7 zile maxim livrare la magazinul din Sibiu din momentul comenzii.

Editat de MYMOTO Sibiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu aceiasi ingrijire lantul zvm-x a tinut dublu fata de cel vx , ambele de la DID

Alt aspect ar fi pinionul mic , daca gasesti varianta 'gumata' ca cel original , merita . Au inceput sa apara si de la producator ,la un pret decent http://www.motomike.eu/autonet/category/10100000000/vehicle/suzuki-gsf-650:60568/article/606317

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...