Sari la conținut

Tura de asfalt Dobrogea 15.05.16


Nooxy
 Share

Postări Recomandate

Cum nu s-au mai anuntat participanti, am facut plimbarea doar cu 2 cunoscuti, cu un 954 si un Burgman de 650.

Plecat in jur de 9.30 de la primul Omv de pe autostrada si intors la ora 20.45 acasa in Buftea. 776 km in total, viteza medie 84 km/h. Vremea frumoasa, putini nori doar la Enisala, si o foarte putina ploaie la intoarcere pe ultimiii 8 km din Mogosoaia in Buftea.In rest soare si temperatura buna de plimbare.In Enisala ne-am intalnit cu un St2 probabil al lui Dynoviorel de mai sus.De bagat la mat , am fost la Lotca in Jurilovca.De fapt cred ca e cam singurul loc unde poti manca in Jurilovca.Mancarea de nota 6-7(bors de peste, chiftelute de peste,icre, si un fel de desert lipovenesc ).

post-69900-0-37447400-1463386430_thumb.jpg

post-69900-0-61205600-1463386440_thumb.jpg

post-69900-0-18478700-1463386453_thumb.jpg

Editat de nooxy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ati plimbat ceva, la noi a fost mai scurt pana in Dobrich. Am schimbat pizza care o luam de obicei si am mancat un calzone cu cartofi, usturoi, castraveti murati si babic, au retete ciudate bulgarii astia :crack: Insa tare frumos centrul orasului, par mai civilizati ca noi si ceva mai deschisi, erau pline terasele de babe si mosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...