Sari la conținut

un pic de ajutor


Postări Recomandate

As avea nevoie de un pic de ajutor, adica cineva care sa verifice o locatie, sa-mi spuna si mie ce e acolo.

Adresa este strada Magura Vulturului nr.73 Bucuresti....in principiu acolo ar trebui sa fie ceva atelier/service/magazinas mic legat de televizoare. Ma intereseaza daca este asa ceva acolo...daca este, poate "ajutatorul" face un pas inauntru si intreaba de un domn Tudor Nedelcu, sa se arate interesat ca ar vrea sa cumpere un tv, eventual chiar si nr de telefon al lui Tudor Nedelcu ("ajutatorul" poate motiva ca vorbeste cu sotia/familia despre tv si il anunta, sau orice alt motiv). Orice info despre ce e la locatia respectiva si despre nenea respectiv e binevenita. Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa?

ca sa usurez eu munca politiei, pt ca daca ma las in seama lor.....

 

poza din iulie 2014

 

Chiar credeti ca inainte de a apela aici nu am folosit si eu internetul sa aflu cate ceva?

Editat de marauder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai fii atent. Ne spui, aici sau pe privat, care e treaba, si ne strangem cativa baieti sa te ajutam sa vorbesti cu omu. Ce zici? Daca mi se pare interesant, eu vin sa ascult ce ai sa-i spui. Si cred ca ar mai fi niste baeti.

Intai las politia sa isi faca treaba...apoi mai discutam. Dar inainte de toate trebuie sa stiu daca intradevar e la adresa aia ce si cine trebuie sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...