Sari la conținut

Black_wolf
 Share

Postări Recomandate

WTF!?!?!?

 

tragedie-in-bacau-un-motociclist-a-murit-dupa-ce-a-intrat-cu-masina-in-copac

Un tragic accident rutier s-a produs ieri in judetul Bacau. Un tanar de doar 27 de ani a murit, dupa ce s-a izbit cu motociclieta intr-un copac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tragic accident rutier s-a produs ieri in judetul Bacau. Un tanar de doar 27 de ani a murit, dupa ce s-a izbit cu motociclieta intr-un copac.

TRAGEDIE în Bacău. Un motociclist a murit după ce a intrat cu maşina în copac. Ce naiba ma...

 

http://livenews.romaniatv.net/tragedie-in-bacau-un-motociclist-a-murit-dupa-ce-a-intrat-cu-masina-in-copac_43041.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, ai intrat pe alt link :))) Zice ca s-a luat la intrecere cu o masina.

 

Am citit, eu ma minunam de tampeniile debitate de vreo fufa cu tenta de jurnalista. Daca te uiti la film, titlul lui e cel dat de mine cu coy-paste. Daca dai click pe el, ajungi la link-ul postat, cu acelasi titlu :)

 

*porc misogin si lipsit de sentimente ce sunt, e vorba de fuf de la rtv, ceva cu filip.

Editat de Banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit, eu ma minunam de tampeniile debitate de vreo fufa cu tenta de jurnalista. Daca te uiti la film, titlul lui e cel dat de mine cu coy-paste. Daca dai click pe el, ajungi la link-ul postat, cu acelasi titlu :)

 

*porc misogin si lipsit de sentimente ce sunt, e vorba de fuf de la rtv, ceva cu filip.

 

Stirile de la noi nu merita nici macar deschise. Sunt scrise de tot felul de dubiosi analfabeti care numai jurnalisti nu sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A cui e vina, a CNADNR ca nu a montat parapeti de protectie sau a motociclistului ?...drumul pare ca-n palma, marcat ca la carte....

Editat de mianmar23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A cui e vina, a CNADNR ca nu a montat parapeti de protectie sau a motociclistului ?...drumul pare ca-n palma, marcat ca la carte....

Daca erau parapeti crezi ca ar fi scapat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost parapeti pe serpentinele de pe Magura dar pe cine intereseaza ca au disparut ? Parapetii pe curbele alea sunt OBLIGATORII, zeci de masini au sarit pana acum in ultimii 20 de ani, in peisaj. Diferenta de nivel dintre sosea si hau este destul de mare 15-50 metri.Daca erau parapeti, nu se intampla ce sa intamplat. Impactul a fost cu un copac, cu parapeti aveai o sansa sa scapi cu viata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...