Sari la conținut

Poze


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Ghidonul este cel original, doar ca la transport, pt a putea fi adusa mai usor, a fost demontata partea din fata ( bord, far, suport topcase, , comenzi , implicit ghidonul a fost destrans pt a-i schimba pozitia,etc. )



Domnu' timberland0910, fa cum poti si pune o poza cu unicul XR cu kit de 440 cmc, sa vada si ochiu' amarasteanului cum arata un motor de ralye raid.

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghidonul este cel original, doar ca la transport, pt a putea fi adusa mai usor, a fost demontata partea din fata ( bord, far, suport topcase, , comenzi , implicit ghidonul a fost destrans pt a-i schimba pozitia,etc. )

 

Domnu' timberland0910, fa cum poti si pune o poza cu unicul XR cu kit de 440 cmc, sa vada si ochiu' amarasteanului cum arata un motor de ralye raid.

 

 

momentan numai asta o am facuta , cum ii termin de facut schimburile mai postez poze cu THE XR plin de noroi :)

post-67006-0-07353400-1357458866_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan numai asta o am facuta , cum ii termin de facut schimburile mai postez poze cu THE XR plin de noroi :)

frumoase capritele , frumos ar fi sa am si eu o caprita alaturi de Vara sa o salt pa dealuri sa am si de drum lung si de scandal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau daca nu gasesti tap , poti incerca un tauras naravas (XR) :bounce:

raman io cu vaca mea mare urata si consumatoare iar in 2013 fac un upgrade la un Varan pe injectie asta cu voia Celui de Sus :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Replying to POZE ...post-5204-0-26068800-1358332365_thumb.jpg... putine POZE ( mai mult vorbe). si daca-i vorba de consum ... atat timp vorbiti de consumul de Varadero ca azi maine va cred.

Inainte sa iau Varadero si si dupa, numa asta am auzit "baaa nu iei pa carburator ca manca 10 L "-nu am crezut.Si nici nu-i adevarat!

De ex.cand mergeam in grup la o tura mai lunga (motoare de tot genu) am alimentat la fel cu un BMW f650.(intre 5-6).(intradevar daca dai peste 120 manca mult mai mult)

Asfalt uscat si cat mai multi kilometri va doresc.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Replying to POZE ...attachicon.gifFénykép0031.jpg... putine POZE ( mai mult vorbe). si daca-i vorba de consum ... atat timp vorbiti de consumul de Varadero ca azi maine va cred.

Inainte sa iau Varadero si si dupa, numa asta am auzit "baaa nu iei pa carburator ca manca 10 L "-nu am crezut.Si nici nu-i adevarat!

De ex.cand mergeam in grup la o tura mai lunga (motoare de tot genu) am alimentat la fel cu un BMW f650.(intre 5-6).(intradevar daca dai peste 120 manca mult mai mult)

Asfalt uscat si cat mai multi kilometri va doresc.

Frumoasa vacuta ta , sa te poarte sanatos

 

Da oricum io nu cred !!!! consuma asa putin??? intre 5-6 L/% , io cred ca tu ai manevrat ceva la calcule :crack: , glumeam , te cred, cam acolo sunt si eu cu consumul la vaca mea mare si urata si care consuma mult :crack:

 

 

 

PS am promis ca nu mai pun poze ca si asa mi-am auzit povesti ca pun poze cu puscatura mea peste tot dar !!!

:pics:

 

DECI !!!

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Replying to POZE ...attachicon.gifFénykép0031.jpg... putine POZE ( mai mult vorbe). si daca-i vorba de consum ... atat timp vorbiti de consumul de Varadero ca azi maine va cred.

Inainte sa iau Varadero si si dupa, numa asta am auzit "baaa nu iei pa carburator ca manca 10 L "-nu am crezut.Si nici nu-i adevarat!

De ex.cand mergeam in grup la o tura mai lunga (motoare de tot genu) am alimentat la fel cu un BMW f650.(intre 5-6).(intradevar daca dai peste 120 manca mult mai mult)

Asfalt uscat si cat mai multi kilometri va doresc.

7 L sec ! la 100-120 km/h :P

 

 

Editat de marshall
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fie complet istoria motocicletei... va arat cum a aratat cand am cumparat (si mai rau un pic) post-5204-0-38911000-1358349719_thumb.jpg...si ce am putut scoate din ea cu un "pic" de lipire,slefuire,vopsire post-5204-0-00481500-1358350474_thumb.jpg :cheers: post-5204-0-61169400-1358350504_thumb.jpg(ca sa ma laud un pic).

Poate cam multe poze deodata dar asa-i omu cand e indragostit :P (de moto.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fie complet istoria motocicletei... va arat cum a aratat cand am cumparat (si mai rau un pic) attachicon.gif002.jpg...si ce am putut scoate din ea cu un "pic" de lipire,slefuire,vopsire attachicon.gif002 (3).jpg :cheers: attachicon.gif002 (2).jpg(ca sa ma laud un pic).

Poate cam multe poze deodata dar asa-i omu cand e indragostit :P (de moto.)

tulaiiii ce faina o iesit , de unde ai facut rost de stikere dac nu ii secret da si tu un PM

Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fie complet istoria motocicletei... va arat cum a aratat cand am cumparat (si mai rau un pic) attachicon.gif002.jpg...si ce am putut scoate din ea cu un "pic" de lipire,slefuire,vopsire attachicon.gif002 (3).jpg :cheers: attachicon.gif002 (2).jpg(ca sa ma laud un pic).

Poate cam multe poze deodata dar asa-i omu cand e indragostit :P (de moto.)

si cand imi aduc aminte ca atunci stateai si te tot intrebai daca sa o cumperi sau nu....:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cand imi aduc aminte ca atunci stateai si te tot intrebai daca sa o cumperi sau nu.... :)

daa ma .... daca nu luam poate nici acuma nu aveam Varadero.... pai ai vazut si tu in cate pungi si cutii am adus (dar ii complet si perfect) -defapt o sa fie perfect daca ajung sa schimb si lanturile de distributie(deja au sosit numa n-am timp) (stii ca ma tem de lanturi :hurt: )tot motocicleta am slefuit cu stangu ca dreptu era rupt (din cauza unui lant de pompa ulei rupt intr-un Kawasaki) deci AVETI GRIJA CU LANTURI .

 

Noua achizitie post-5204-0-58410900-1358523601_thumb.jpg :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati bani, de unde'l ai, cati kilometri pe bord, ce hibe are, ce accesorii, cu ce te lauzi ?

 

nu ma laud, da' ma bucur :banana:

 

E din '96 si are 82000km pe bord.

 

pretul e irelevant pentru ca am luat-o din familie la un pret preferential

 

ca si dotari: crash bars, sidecase-uri OEM BMW, cric central cu scut de aluminiu, proiectoare, suspensie reglabila, indicator nivel combustibil, temperatura ulei, treapta de viteza si ceas... si noroi...ca asa a fost drumul spre casa aseara....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma laud, da' ma bucur :banana:

 

E din '96 si are 82000km pe bord.

 

pretul e irelevant pentru ca am luat-o din familie la un pret preferential

 

ca si dotari: crash bars, sidecase-uri OEM BMW, cric central cu scut de aluminiu, proiectoare, suspensie reglabila, indicator nivel combustibil, temperatura ulei, treapta de viteza si ceas... si noroi...ca asa a fost drumul spre casa aseara....

frumusel motorul. sa ai noroc de el. daca te rog ai putea face o poza la suportul pt proiectoare ca vreau sa-mi fac si eu unul si ma uit la mai multe modele si sa vad care si cum imi place.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o mica iesire ce sa vrut a fi un lil' drive-by si din greseala a iesit un big fly -by... mai da cam brutala honda cu rapoartele schimbate ...hmmmm...



o mica iesire ce sa vrut a fi un lil' drive-by si din greseala a iesit un big fly -by... mai da cam brutala honda cu rapoartele schimbate ...hmmmm...



o mica iesire ce sa vrut a fi un lil' drive-by si din greseala a iesit un big fly -by... mai , da cam brutala honda cu rapoartele schimbate ...hmmmm...



o mica iesire ce sa vrut a fi un lil' drive-by si din greseala a iesit un big fly -by... mai , da cam brutala honda cu rapoartele schimbate ...hmmmm...



o mica iesire ce sa vrut a fi un lil' drive-by si din greseala a iesit un big fly -by... mai , da cam brutala honda cu rapoartele schimbate ...hmmmm...



o mica iesire ce sa vrut a fi un lil' drive-by si din greseala a iesit un big fly -by... mai , da cam brutala honda cu rapoartele schimbate ...hmmmm...



o mica iesire ce sa vrut a fi un lil' drive-by si din greseala a iesit un big fly -by... mai , da cam brutala honda cu rapoartele schimbate ...hmmmm...



o mica iesire ce sa vrut a fi un lil' drive-by si din greseala a iesit un big fly -by... mai , da cam brutala honda cu rapoartele schimbate ...hmmmm...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Cervo: doamne ajuta si sa ai noroc de ea !
@ timberland: sigur nu vrei o Aprilia Pegaso ?
Doamne da bine si vreme buna si va bucurati de jucariile voastre !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o mica iesire ce sa vrut a fi un lil' drive-by si din greseala a iesit un big fly -by... mai , da cam brutala honda cu rapoartele schimbate ...hmmmm... yzu-le tata tu de ce nu mi-ai zis de la inceput ca aceasta motocicleta profesionala are acel buton albastru care te pune pe rocket mode ? :D

post-67006-0-37058300-1358965590_thumb.jpg

post-67006-0-03716200-1358965602_thumb.jpg

post-67006-0-84313200-1358965612_thumb.jpg

post-67006-0-23313700-1358966112_thumb.jpg

Editat de timberland0910
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...