Sari la conținut

Poze


Kiki
 Share

Postări Recomandate

frumusel motorul. sa ai noroc de el. daca te rog ai putea face o poza la suportul pt proiectoare ca vreau sa-mi fac si eu unul si ma uit la mai multe modele si sa vad care si cum imi place.

Am sa-ti trimit poza cu sistemul. dar cel mai probabil in we, pentru ca nu ajung acasa pe lumina... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daa ma .... daca nu luam poate nici acuma nu aveam Varadero.... pai ai vazut si tu in cate pungi si cutii am adus (dar ii complet si perfect) -defapt o sa fie perfect daca ajung sa schimb si lanturile de distributie(deja au sosit numa n-am timp) (stii ca ma tem de lanturi :hurt: )tot motocicleta am slefuit cu stangu ca dreptu era rupt (din cauza unui lant de pompa ulei rupt intr-un Kawasaki) deci AVETI GRIJA CU LANTURI .

 

Noua achizitie attachicon.gifDSCN0386.jpg :cheers:

si eu si eu , traiasca ebay

 

 

pentru EA, cricul central

 

 

 

si pentru mine, ceasul

 

 

:pics:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca de pe partea dreapta nu ai poze....mai baga vreo 10 sa fim lamuriti complet :baldy:

 

am o intrebare dar fara sa te superi.....esti narcisist?

 

 

Daca mai vrei poti spune linistit mai am, nu ma supar dar te deranjeaza pozele ??

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre ce motocicleta e vorba...la ce is pozele de mai sus ?

Nu mai ai cateva sa vad si despre ce mobra e vorba ?

Multumesc.

 

P.S Cat e ceasul ? E de vanzare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre ce motocicleta e vorba...la ce is pozele de mai sus ?

Nu mai ai cateva sa vad si despre ce mobra e vorba ?

Multumesc.

 

P.S Cat e ceasul ? E de vanzare ?

aaaa!!! cum nu!!! pt tine Yzule? oricand cu placere iote , pai se poate

 

 

 

 

 

daca crezi ca mai este nevoie spune si pun , mai sunt doritori ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot mai fain e Tenereul din '93...macar ala nu e ''puscatura''.

Apropo...stiu un Tenere de vanzare...bun de tot. Atat doar ca i'is afumate bujiile de cum il duce omu' subturat, sa nu'i consume...cica .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frectie....ceva poze asa mai......impunatoare/spectaculoasa......sub un tren sau ceva de genu....that sh*t i would love too see !! :crack:

se poate si asta da-mi numa zundapp-ul tau imprumut si rezolvam , il tap io su tren ca nu ma doare mana :crack:

 

 

Tot mai fain e Tenereul din '93...macar ala nu e ''puscatura''.

Apropo...stiu un Tenere de vanzare...bun de tot. Atat doar ca i'is afumate bujiile de cum il duce omu' subturat, sa nu'i consume...cica .

Yzule da link sa vada si okiul meu

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no ca so dus dreacu si topicu asta bravo Yzule , da nu-i bai ca fac eu sa fie on topic

 

 

 

:pics:

 

 

 

 

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai tu fata de asa ceva. Nici nu cred ca ai fi in stare sa-l ridici de pe jos sa nu mai vorbim de "tapat"

In primul rand motorul meu e mult superior tie. Vrei un exemplu banal? E pe INJECTIE! si e mai vechi ca al tau :))

Pe vremea cand Bmw-ul si Zundapp-ul faceau motoare reusite care fac parte din istoria omenirii (e vorba de al 2-lea razboi mondial daca esti prea prost sa-ti dai seama la ce ma refer) Honda...care s-a infiintat in `41 si facea segmenti.

Asa ca lasa aerele alea ale tale ca ai o simpla chinezarie, de aceea hondele sunt asa multe si ieftine pe piata....ca sunt facute la kg...tipic chinezesc.

 

 

Nu stiu daca ai observat dar esti cam singurul care rade la glumele tale....deja incepi sa o dai spre penibil...cred ca toti am aprecia daca te-ai abtine ;)

 

PS.invata frate sa vorbesti si sa scrii corect gramatical ca totusi ai deja o varsta...viitor tatic sau daca nu esti tatic deja (nu stiu si nu-mi pasa) dar sa ca-ti atraga atentia unu de 25 de ani pt. ortografie....mi se pare din nou....penibil...

 

Eu mi-am spus parerile si ma retrag.....stiu vorba aia "nu te pune cu prostu ca are mintea odihnita" si sunt ferm convins ca o sa revii cu o replica de 2 bani...tipic tie....dar asta e...viata continua.

 

Weekend placut in continuare :cheers:



Avand in vedere ce am scris eu mai sus as dori sa-mi cer scuze public fata de Vlady_80 (pt ca am cohones si nu mi-e jena sa recunosc cand gresesc) pt acuzatile facute la adresa lui din cauza unui moment impulsiv generate de niste "frustrari" provenite de la alte persoane/ situatii.

 

Sa nu aveti imprersia ca fac asta pt ca m-a sunat sa ma ameninte sau alte chestii. Am avut o discutie normala si civilizata prin care mi-am cerut scuze fata de el pt rabufnirea mea.

 

A fost o greseala din partea mea sa-mi exprim parerea(de moment generata de stres si alte chestii) despre o persoana care abia o cunosc, in public unde fiecare persoana interpreteaza cum vrea el.Trebuia sa am o discutie cu el pe privat si nu sa-mi spal furele in public cum se face des pe forumul asta (molipsitor).

 

Inca o data in cer scuze fata de Vlady pt situatia creata fara nici un motiv si sper sa ne vedem cu bine la primavara prin trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumusel motorul. sa ai noroc de el. daca te rog ai putea face o poza la suportul pt proiectoare ca vreau sa-mi fac si eu unul si ma uit la mai multe modele si sa vad care si cum imi place.

 

 

Poza cu suportul de proiectoare.

 

Prinderea e facuta in suruburile de fixare ale "ciocului de rata" :-)

 

Spor!

post-55145-0-56815800-1359362384_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno hop si eu cu Suzyca mea si cu Cebereul:))

 

Marca/Model: Suzuki GS 450 E

An fabricatie: 1981

Motor: 448 cmc,42 cp

post-23605-0-41428200-1359364022_thumb.jpg

 

post-23605-0-81455300-1359364040_thumb.jpgpost-23605-0-02605700-1359364077_thumb.jpg

 

post-23605-0-53931800-1359364092_thumb.jpg

 

post-23605-0-37379400-1359364121_thumb.jpg

 

A fost pusa la vanzare dar m-am razgandit si nu o mai vand:)

 

Marca/Model: Honda CBR 600 F3

An fabricatie: 1998

Motor: 600 cmc,105 cp

 

post-23605-0-37168600-1359364260_thumb.jpg

 

post-23605-0-52717800-1359364278_thumb.jpg

 

post-23605-0-78961700-1359364313_thumb.jpg

 

post-23605-0-26328900-1359364341_thumb.jpg

 

post-23605-0-40260200-1359364371_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuza'mi indiscretia...dar de unde stii tu ca el o are mai mare ? Cu ce ocazie ai aflat acest aspect ?

Pardon, scuzati !

Citind topicul cu Poze :) Functia Search ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...