Sari la conținut

Ce Spuneti De A-2-lea Motor {pareri}


bulterieri
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:crack: -Salutare!!!

-Dupa ce faratele meu si-a luat un zx9r :cheers: si a fost criticat pentru greselile lui.

-Acum a venit randu meu ,sa imi impart si eu bucuria mea suzuki gxr 750

-As dori pareri despre el :crack:

 

 

Mai bine stai in banca ta si nu mai scrie ca iar iti vei lua o multime de palme peste "intelect"...

Si motocicleta se numeste Suzuki GSX-R nu GXR bai retarzilor... ma repet.. PACAT DE MOTOARE CU ASA DRIVERI PE ELE... :crack:

 

Referitor la motor, modelul de mai jos s-a fabricat intre '92-'95 si avea cam 118 CP la vreo 200-210 Kg la gol, deci cam greuta, insa e una din legendele Suzuki...un "motor de viteza clasic", care vrea zone virajate...

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine stai in banca ta si nu mai scrie ca iar iti vei lua o multime de palme peste "intelect"...

Si motocicleta se numeste Suzuki GSX-R nu GXR bai retarzilor... ma repet.. PACAT DE MOTOARE CU ASA DRIVERI PE ELE... :crack:

 

Referitor la motor, modelul de mai jos s-a fabricat intre '92-'95 si avea cam 118 CP la vreo 200-210 Kg la gol, deci cam greuta, insa e una din legendele Suzuki...un "motor de viteza clasic", care vrea zone virajate...

:P

 

-Frate astept niste scuze din partea ta!!!

-Recunosc ca am mancat o litera ,dar pana la retarzi e cale lunga!!!

-Si mai vreau pareri despre motorul meu :cheers: :crack:

 

Bafta si asfalt uscat!! :crack:

Editat de bulterieri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PM de la acest user:

"Gandestete ca o data si o data o sa ne inralnim pe strada in loc sa ne salutam o sa ne dam cu castile in cap pentru niste cuvinte scoase aiurea din gura !!! k te las si astep scuzele tale referitore la retardati pe topicu meu.

Frate cunosc motocilisti sunt apreciat de multi ,2 frati gemeni motoare frumoase. Dar niciodata nu ma facut nici unu dintre ei retardat sau alte ofense la adresa mea"

 

Deci ma kak pe mine de ras, bai baiatule din momentul in care la varsta ta de 18 ani nu poti sa legi o fraza fara "dezacoarde" si cuvinte de te doare capul, ai ceva sanse sa fii cum am spus mai sus...

Din cauza unor distrusi ca voi care nu ganditi si va luati motoare "ca sa fiti smecheri" si sa mergeti cu ele fara permis si sa mai si faceti ceva accidente cu politia au multi motociclisti de suferit...

Mai bine va luati amandoi frumusel de manutza tu si fratele tau geaman si va aruncati in cap de pe un bloc si am scapat de specimene de genul asta...

Acum, serios, "cate 4 clase" aveti mah taranilor, care va credeti si voi motociclisti doar ca aveti motoare ???

 

Probabil am exagerat, insa cata rabdare sa am cu voi mah, si referitor la "inralnitul pe strada" ma kak pe mine de frica si nu am sa mai ies cu motorul la plimbare sa nu cumva sa imi iau o casca in cap...

Ce a ajuns si forumul asta... un " fight.ro motorcycle meeting point"...

:crack:

Hai ca ma duc sa dorm decat sa ma cert cu dobitoci ca voi pe forum... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bulterieri, eu nu am nimic cu nimeni, ai zis intr-un post acum ceva vreme ca i-ai vandut o cagiva mito unui tovaras de al meu, si ca el habar n-are cate probleme are motorul ala, adica ca i-ai tras mare teapa , asa ca pt tine multa :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate de unde sa stiu eu ca e crapat pistonu ,am crezut ca e de la carburatoare ca nu sunt reglate?

Nu aveam de unde sa stiu eu ca are prob moto,eu mergeam cu aprilia rs si kawasaki

Oicum am vorbit cu el si lam lamurit

 

 

PS:Nu ma ataca aiure daca nu stii problema eu nu am mers pe tepe .

Editat de bulterieri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al 2-lea PM primit de la retardatu asta:

"BA PPISAMAS PE MATA SI PE FAMILONU MATI !!!

De unde (cuvant urat) mea ma sti tu pe mine dobitocu puili mele!!!

Ma pis pe tina bagamias (cuvant urat) in morti mati de fraier !!!

DEABEA ASTEPT SA TE VAD PE SOSEA. SAU BAREM SA TRECI PRIN CARTIERU MEU DACA NU ESTI BATUT SA MA INJURI PE MINE DE FARAIERICI CORDIT

DE UNDE PAULA MEA MA FACI TU PE MINE TARAN BA ZDREANZA OPARITA CE STI

BA BULANGIULE MOTORELE SUNT PE BANI MEI NU CA TINE POTE TI LE CANPARAT MATA IN RATE CU PENSIA EI

SI SA SARI TU DE PE BLOC NU EU CU TOT CU GARMATICA TA DE INTELECTUAL "

 

 

Admini va rog un ban sa se potoleasca ca daca nu se iau masuri, o sa devina un rahat acest forum cu astfel de oameni...

Multumesc.

 

Si un mesaj pt acest dobitoc: pe cuvantul meu de onoare ca la prima intalnire cu tine o sa ti-o iei rau de tot, ti-o promit... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ce sa eau ma ban???

Esti sigur ca e de la mine si nu ai inventato tu? :cheers:

Oricum e calr ca ne-am facut dusmani din momentu asta :crack:

Ca pe saitu asta nu iti poti face prieteni decat dusmani {parerea mea}

Nu am cum sa iau bataie de la tine sincer{nu ma sti si nu ai vrea sa ma cunosti :crack: }

 

Apropo cred dupa mine ca nu aveai voie sa dai asa ceva pe forum !!!

Rusine!!! :crack:

Editat de bulterieri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ce sa eau ma ban???

Esti sigur ca e de la mine si nu ai inventato tu? :crack:

Oricum e calr ca ne-am facut dusmani din momentu asta :crack:

Ca pe saitu asta nu iti poti face prieteni decat dusmani {marerea mea}

Nu am cum sa iau bataie de la tine sincer{nu ma sti si nu ai vrea sa ma cunosti :crack: }

 

Cine dracu mai scrie mah baiatule in stilul asta tampit ca tine, esti singurul, asa ca nu cred ca puteam sa concep de unul singur un mesaj (cuvant urat) asa ca al tau...

Greseala mea ca ma pun la mintea unor agarici ca tine...

Zi si tu ceva mai nou, nu fraze de genul "nu ma cunosti", "te astept la mine in cartier sa ne batem", etc...

Sau nu ai trecut de stadiul de pusti cordit si labagiu care ameninta aiurea.. ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AIUREA?

Mai gandestete la ce ai scris si peurma sa zici ,ce vrei ,sau sa comentezi!!!!!!

Oricum nu imi mai bat eu capu cu tine,nu am de ce!!!!

Editat de bulterieri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Laurbalaur :crack:

P.S. :Nu are rost sa te pui cu toti incultii...

 

Stiu ca nu are rost , insa omuletul asta nu intelege ceva, daca vezi ca toti iti spun ca esti analfabet intr-un fel sau altul si tu tot nu intelegi e clar ca ai o problema, nu ?

Nu sunt singurul care crede ca meriti sa ramai la tine acolo in moloz si sa nu mai apari cu replici cretine pe aici ca ne ia durerea de cap cand vedem unii ca tine...

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate daca ai tupeu trimite ce ti-am trimis pe privat prima data ,dar fara modificari!!

Si ai sa vezi ca ai gresit cu mult

Eu am cerut niste scuze si tu pur si sinplu mai injurat,ofensat AIUREA??

Pentru ce au fost acele ofense ?

Inseamna ca ai ceva cu mine personal!!!!!! :crack:

 

PS:Era si normal sa zic ce ti-am zis daca tu ma faci taran,retardat si culmea mi-ai jicnit si familia prin ofensele tale cu ce ocazie

Acum o dai la diverse trimite ,primul privat .

TU esti primul care ma jignit in halu asta ,pentru ce???

Editat de bulterieri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea laurbalaur, e si vina ta.va este asa greu sa vorbiti fara sa va jigniti?tu ai inceput

acum.daca erai atent in primul post vedeai ca este vorba de FRATELE userului adevarat,

dar care folosesc acelasi cont.ce c.acat va place sa va face-ti in toate felurile, nu stiu.

si sincer daca e sa o dam in caracterizari, si tu esti cam retard ca ai facut public niste mesaje

strict personale, si in primul mesaj chiar ti-a scris civilizat, dar tu esti zmeu.cand o sa va intalniti,

in loc sa stati la bancuri o sa va scuipati in gura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Nu ma jignesti ,ma faci in tot felu si mai te ei si de fratele meu

-Daca nu ai auvut macar bunul simt sa iti ceri scuze

-Macar taceai!!!

-Nu sa sar dupa bloc eu si fratele meu ,ca DOMNE esti tu prea inparatul,prea inteleptul .

-Frate sa mai luat -oameni de mine dar nu mau ofensat in haul care lai facut tu.

 

 

Pastreaza-ti replicile de "baetas de cartier" pentru tine si incearca sa folosesti corect limba romana(sunt probleme mari acolo),astfel poate nu se mai ia lumea de tine...

 

Scuze daca esti admin,incearca sa citesti primu meu privat trimis.

Peurma sa vezi de ce lam facut in halul asta,eu am vorbit frumos cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Nu ma jignesti ,ma faci in tot felu si mai te ei si de fratele meu

-Daca nu ai auvut macar bunul simt sa iti ceri scuze

-Macar taceai!!!

-Nu sa sar dupa bloc eu si fratele meu ,ca DOMNE esti tu prea inparatul,prea inteleptul .

-Frate sa mai luat -oameni de mine dar nu mau ofensat in haul care lai facut tu.

 

 

Nu te-am jignit asa de mult cum crezi tu, ci doar mi-am expus opinia, vrei nu vrei sa o accepti e reala...

Imi e rusine cu asa specimene de oameni care nu pot lega 2 fraze corecte ca se cred motociclisti... de fapt e plina lumea de tigani si tarani.. ce pretentii sa am...

Eu am pus sarea pe rana... am avut curajul sa iti spun direct ce gandesc..nu ca alti useri care stau si inghit toate aberatiile tale...

 

P.S. : Nu te mai ascunde, nu mai incerca sa pari ceea ce nu esti, pana la urma esti doar un pusti de 18 ani fara scoala, fara permis, cu motor luat din bani furati, si tare-n gura degeaba...

Poate ca acolo la tine in cartier pun botul totii fraierii si tarfele, insa in realitate nu o sa poti niciodata sa ajungi cineva in viata... :crack:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa si cine te crezi tu sa critici lumea???

De unde ma stiu tu pe mine!!

Mai omule gandestete ca prin ce ai spus asupra mea si al fratelui meu ,tu esti un taran tanpit .

Poate tu esti un tigan ca nu mai aia incep si tot ei nu termina.

Omu iti vorbeste frumos si tu la randu tau il faci in tot felu fara al sti, sau al cunoaste!

Gandestete la ce am zis si iti dai singur seama ca tu esti singurul taran , tigan de pe forumul asta!!

 

Iarasi se vede prostia din tine vorbesti despre mine si tot nu ma cunosti :crack:

Motorele am mai precizat ca sunt luate din bani si sudoarea mea fara sa i-i fur!!!!

Nu ai derptate am avut carnet dar din pacata sa intanplat ceva si a fost suspendat!!!

Da nu te gandi ca acum merg fara permis,in mintea ta asa o fi?

 

 

Frate tatal meu a decedat acum 5 ani ,singuri ne tinem in spate!!

Muncim de la 14 ani asta e.

Poate nu am avut si timp sa invatam ca tine, sa citesc lecturi si ne-am gandit cum s-a punem banu nostru deoparte .

Ca acum sa ne zici tu de tote si sa ne caracterizezi ca pe niste gunoaie in aceasta societate

Gandestete, pana nu cunosti omu nu vorbi.

Editat de bulterieri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai gata cu gluma ca m-am saturat... declar discutia inchisa... eu nu mai raspund pe topicul asta...

Bravo voua ca v-ati luat motoare din banii munciti de voi, si incercati sa fiti mai calmi si fara injurii...

 

PA>>>!!!

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un neuron accidentat genetic s-a insanatosit si a plecat! :crack:

Oare celalalt a ramas sa faca liniute singur?!

 

 

:crack:

 

(Edit)PS: Stai ca scrie ceva acum....

Editat de tible
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...