Sari la conținut

Hard-enduro?


Postări Recomandate

Sal'tare am si yo hard-enduro :crack: ...dar e Minsk :crack: Mai multe despre modificarile facute puteti citi la rubrica COLTUL COMUNISTELOR(minsk "hard-enduro")Vreau totusi parerea voasra despre acest proiect care mi-a mancat nervii si banii,cum a iesit totusi?Voi cei care postati aici sunteti cei mai in masura sa ma criticati/laudati :crack:

post-15018-1168104207_thumb.jpg

post-15018-1168104279_thumb.jpg

post-15018-1168104384_thumb.jpg

post-15018-1168104490_thumb.jpg

post-15018-1168104573_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare am si yo hard-enduro :crack: ...dar e Minsk :cheers: Mai multe despre modificarile facute puteti citi la rubrica COLTUL COMUNISTELOR(minsk "hard-enduro")Vreau totusi parerea voasra despre acest proiect care mi-a mancat nervii si banii,cum a iesit totusi?Voi cei care postati aici sunteti cei mai in masura sa ma criticati/laudati :crack:

Per ansamblu este reusita, dar mai trebuie finisata.

Saua e grosolana.

Plasticurile verzi puse peste cutiile de Minsk arata oribil. Fa ceva acolo in spate. Ori renunti la plasticuri (dar ar fi pacat) ori inlocuiesti capacele de cutii de Minsk cu ceva mai mic.

Bafta! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Per ansamblu este reusita, dar mai trebuie finisata.

Saua e grosolana.

Plasticurile verzi puse peste cutiile de Minsk arata oribil. Fa ceva acolo in spate. Ori renunti la plasticuri (dar ar fi pacat) ori inlocuiesti capacele de cutii de Minsk cu ceva mai mic.

Bafta! :crack:

Acum arata putin altfel,in sensul ca am vopsit toate plasticurile negru mat.Cutiile alea de tabla nu prea stiu ce sa fac cu ele pi ca in una e filtrul de aer iar in cealalta aprinderea electronica :crack: Multumesc pt parere si sfaturi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare am si yo hard-enduro :crack: ...dar e Minsk :crack: Mai multe despre modificarile facute puteti citi la rubrica COLTUL COMUNISTELOR(minsk "hard-enduro")Vreau totusi parerea voasra despre acest proiect care mi-a mancat nervii si banii,cum a iesit totusi?Voi cei care postati aici sunteti cei mai in masura sa ma criticati/laudati :crack:

 

Felicitari, domnule ! Daca nu ne spuneai ca este Minsk, si modificai si traseul evacuarii, nu ma prindeam chiar asa de repede !

 

O fi el Minsk, dar enduro - este cu siguranta ! Privita in ansamblu este destul de proportionata, daca mai dai atentie si la detalii/finisaje, va arata foarte OK . Ar fi fost bine sa bagi toba undeva sub sa, dar stiu ... evacuarea la 2t este foarte pretentioasa si cere experienta.

 

Bravo ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare am si yo hard-enduro :lol: ...dar e Minsk :) Mai multe despre modificarile facute puteti citi la rubrica COLTUL COMUNISTELOR(minsk "hard-enduro")Vreau totusi parerea voasra despre acest proiect care mi-a mancat nervii si banii,cum a iesit totusi?Voi cei care postati aici sunteti cei mai in masura sa ma criticati/laudati :cheers:

 

nu vreau sa stric nimic dar daca bagi plasticele kawasaki nu inseamna ca minskul devine un bike pt hard enduro...apropo falicitari...optic arata bine bikeu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare am si yo hard-enduro :lol: ...dar e Minsk :) Mai multe despre modificarile facute puteti citi la rubrica COLTUL COMUNISTELOR(minsk "hard-enduro")Vreau totusi parerea voasra despre acest proiect care mi-a mancat nervii si banii,cum a iesit totusi?Voi cei care postati aici sunteti cei mai in masura sa ma criticati/laudati :cheers:

Daca nu reusesc sa vand bolidu' la anu' ma inscriu si eu la Dakar :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...