Sari la conținut

SMAEB 2017 - poze


Adixgl
 Share

Postări Recomandate

Pentru cine a fost la SEMAB si are asteptari de la SAM....

 

Azi am fost la SAM, nu este nici un stand de motorete, doar masini, trotinete electrice si va fi un mare concurs de kendama...

 

Nu pierdeti timpul si banii pe acolo.

 

Cele bune,

 

Tocmai ce m-am intors de acolo. Standurile Yamaha si BMW erau cele mai faine, aproape toata gama de motoare de la cei doi producatori. Am putut "calari" orice model, iar la BMW mi-a placut ca multe dintre ele erau expuse cu saua joasa (gen F700GS, R1200GS). Am vazut si eu Multistrada 950 "pe viu", faina mobra, finisaje peste ce vezi la japoneze ori la BMW. Imi pare rau ca nu am avut echipamentul la mine, ca m-as fi bagat la un test cu Tracer 700.

 

Altceva...Harley a adus noul Street Rod...undeva la 7.8-8k euro (nu mai tin minte exact) mi se pare "bang for the buck" pt fanii genului.

 

Ca si preturi/reduceri, am luat genunchiere cu pret mai mic decat daca le comandam pe fc-moto/motoin, asta se intampla la Dual Tours, cica aveau discount 15% la pretul de pe eticheta (pt orice produs).

 

Ce nu mi-a placut (in afara de lipsa unor marci) e faptul ca mult echipament este foarte vechi, gen la Dual Tours aveau geci Dainese Air Tex model 2010(!), practic ce iti cumparai prin 2011-2012 ca fiind "noutate". Apoi, tot la Dual Tours m-as fi asteptat sa pot vedea/proba si echipament Dainese de touring/adventure, nu aveau nimic de genul asta, numai de strada, de acu 6-7 ani. Iar faptul ca MotorTeam nu a participat la salon, inseamna ca nici Revit nu am reusit sa vad.

 

Sincer, abia astept SAM-ul...Aprilia, Kawa, Honda, Suzuki, Triumph, KTM vor fi acolo...si desigur, BMW si Ducati, care au bani pt toate event-urile :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu :)

 

Era ditamai tzeapa, daca citeati cu atentie, scria acolo mic: Parteneri care ne-au fost alaturi de-a lungul timpului. Sau ceva de genul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...