Sari la conținut

1 Mai 2007


ambidextru
 Share

Postări Recomandate

Deci ? Nu tenteaza pe nimeni ruta asta ? :eek:

 

 

Salut

 

99% merg la bulgari, nu am fost niciodata la mare la ei, dar daca e pe jumate fata de greci, si tot e mai bine ca la noi.

Intrebare, cei cu sub 1 an vechime (care poate fi probata cu carnetul :D) pot trece granita la ghidon?? Mai am 1-2 prieteni, ei sunt in aceasta situatie si ar fi interesant daca pot veni si ei.

 

PS: Cine a mai fost prin vama in 2006, au ajuns manelele p'acolo? :cheers:

PS2: La bulgari sunt manele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

....

 

PS: Cine a mai fost prin vama in 2006, au ajuns manelele p'acolo? :eek:

PS2: La bulgari sunt manele?

 

 

Esti cumva manelist ? :cheers:

 

RaveGSXR: in Vama Veche anu trecut nu se auzeau manele:) eu una am fost de 3 ori si am stat cam 3 saptamani....sa fiu sincera nu am auzit manele..

 

Inseamna ca ai nimerit un loc mai retras :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti cumva manelist ? :cheers:

 

Cat esti de perspicac, de la mangaierea parinteasca a lu gutza pe crestet cred ca ti se trage :eek:

 

Mai intreb o data, si pe urma te las dezule sa te uiti la zero-tv la diaconescu, anul trecut au fost zbierete fecaloide aka manele de 1 mai in Vama? La bulgari care e situatia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat esti de perspicac, de la mangaierea parinteasca a lu gutza pe crestet cred ca ti se trage :angry:

 

Mai intreb o data, si pe urma te las dezule sa te uiti la zero-tv la diaconescu, anul trecut au fost zbierete fecaloide aka manele de 1 mai in Vama? La bulgari care e situatia?

 

Man, de 1 mai nu stiu care este situatia ca nu am ajuns la vama in perioada asta dar se pare ca maneaua a inceput sa infloreasca si in vama :cheers: .

Oricum , ne dam intai la Bulgari si dupa asta ne caram in vama sa vedem care este situatia :eek: .

Acum tre sa vedem care si cum merge

 

 

PS.

 

Oricum dabea astept sa pun lantul pe manelari :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezule, pastram legatura telefonica cu cineva care e in Vama, si daca sunt manele, mai zabovim nitel la fratii bulgari. Sincer sa fiu, mai mult mi-ar placea sa bantui litoralul bulgaresc si doar la plecare sa trec prin Vama, stau cateva ore si pe urma spre Bucale...

 

Deja de maine incep sa fac plecaciuni la sefa sa imi dea liber pe 30 aprilie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezule, pastram legatura telefonica cu cineva care e in Vama, si daca sunt manele, mai zabovim nitel la fratii bulgari. Sincer sa fiu, mai mult mi-ar placea sa bantui litoralul bulgaresc si doar la plecare sa trec prin Vama, stau cateva ore si pe urma spre Bucale...

 

Deja de maine incep sa fac plecaciuni la sefa sa imi dea liber pe 30 aprilie :cheers:

 

:D 30 ????

 

Eu ma gandeam la un 28 (Sambata) dim plecarea din buc.

Oricum cum ziceam ... hai sa punem lantul pe astea cu manelele lor.

 

:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek: 30 ????

Eu ma gandeam la un 28 (Sambata) dim plecarea din buc.

 

Mare dreptate ai, chiar vineri dupamasa, pe 27, daca vrei, nu e problema, dar daca am liber pe 30, ma pot intoarce de-abia marti seara, pe 1 :D

 

PS: Nici nu tre sa pun lantul pe distrusii aia :angry: Le dau niste rateuri langa casetofon :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RaveGSXR: in Vama Veche anu trecut nu se auzeau manele:) eu una am fost de 3 ori si am stat cam 3 saptamani....sa fiu sincera nu am auzit manele..

 

sa deschis bavaria in vama nu ma mira sa aud manele , se mai auzeau cand era salsa in vama sa a bine k a luat foc sper sa aiba si bavaria aceas soarta. oricum nu am auzit manele la nici o terasa anu trecut in vama , da tot la balgari merem.

pt cine intreba daca poate sa intre la ghidon daca are mai putzin de un an .. da , io am intrat. nici nu itzi cere permisu la granitza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai anu trecut sa deschis. da u ai fost cand era salsa? io chiar am auzit manele venind dinspre salsa, si aveam cortul destul de aproape. oricum anu trecut nu am auzit la nici o terasa manele. k e plina vama mai nou de ceva ani numai de coka asta e altceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate reusim sa facem rost de o masina pt bagaje :cheers:

 

PS.

 

Da, bateam un apropo. :eek:

 

Subtil, subtil :D

Dap, ne simtim, dar pana atunci mai e

Sper ca nu cumva sa dea vreun frig taman atunci. Putin probabil, dar mai stii... am eu un prieten cu gura aurita, Murphy il cheama (cam pesimit baiatu, dar destept) :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai un sac bun nu ar trebuie sa ai probleme. am dormit in cort numai la cateva grade si nu mi-a fost frig , si am sanse in curand sa dorm si la 0 grade in cort. da oricum sunt sigur l am dormit la 5 grade o data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...