Sari la conținut

1 Mai 2007


ambidextru
 Share

Postări Recomandate

bai baieti se sta peste noapte acolo?

am crezut ca ne si intoarcem in acceiasi zi

pai.........e super :scratch: :cheers:

Cum sa te-ntorci in aceeasi zi?Pai burta de bere traditionala unde-i din ecuatie?

Cat despre dormit in cort: trebuie neaparat sac de dormit.

PS:Poate venim si noi de la CV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lasa ca macar de 1 mai poti face o exceptie, macar un suc de struguri :cheers:

 

:) :scratch:

 

Dezule... iti arde capu'..

:blbl: numa la beri si plimbari iti sta mintea,..

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am deturnat topicul omului, nu era vorba de bulgari aici :nono:

 

Am de gand sa merg pe la sfarsitul lui martie pana in Bulgaria sa aranjez ceva cazare, sau mergem cu cortul?

 

 

Asta cam asa e... de la Vama Veche, se discuta mai mult de Bulgaria.

Pana la urma nu e asa rau... cum am zis, ma bag si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja facem planuri si o gasca din Ialomita sa mergem cu mic cu mare in Vama!Dau drumul iar la autostrada pana la Cernavoda si se pare ca pe 28 aprilie!Cam nasol cu libereleca vad ca pica exact pe dos adica martea !Cat despre goana sa va puneti pofta in cui cu vitezanele ca e nebunie de garda de 1mai si radare de te enervezi.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

eu planuiesc sa vin cu un prieten cu un intruder 800 plus eu cu a mea mobra si s-ar putea sa mai fie ceva abonati de pe aici din Covasna.

Voi din ce zi mergeti?Pt. ca noi ne gandeam ca de sambata 28.04.07 ar fi ok.

Daca ne plictisim, de acolo, poate dam o raita si pe la vecinii bulgari, asa...de recunoastere pt la vara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

eu planuiesc sa vin cu un prieten cu un intruder 800 plus eu cu a mea mobra si s-ar putea sa mai fie ceva abonati de pe aici din Covasna.

Voi din ce zi mergeti?Pt. ca noi ne gandeam ca de sambata 28.04.07 ar fi ok.

Daca ne plictisim, de acolo, poate dam o raita si pe la vecinii bulgari, asa...de recunoastere pt la vara.

 

Ideea era:

 

28.04.07 Bucuresti -> Ruse -> Varna (ars gazul pe acolo, depinde de deciziile grupului) -> Vama Veche -> Bucuresti

 

Eu cred ca dau o raita putin mai devreme sa asigur cazare in vama. Nu prea vreau cort, cel putin de 1 mai.

 

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor e batut in cuie ,,numai din bucale", ce-i drept de lok tot de acolo sunt dar momentan...Iasi -moldavia'', deci daca ne e permis...ne lipim si noi ,,OLEAKA'", dar hotarat...nu lalaiala...va pup ca ma mananca acceleratzia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arad e cam departe de vama veche

mi am luat cocediu in sapt cu 1 mai

nu am citit topicu sa vad cati amatori sunt

sper sa gasesc si din vest cativa

:banana:

 

 

Teoretic voi merge si eu cu un prieten poate mergem impreuna,noi vrem si delta sa o facem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe 27 - 28 depinde de posibilitatzile fiecaruia aprilie se pleaca spre bulgaria varna, nisipurile de aur , cade intr-o vineri-sambata , stam pe acolo 1 -2 zle , pe 1 mai sa ajungem in vama

 

Trebuie sa gasim un conducator pt acest traseu, eu am venit doar cu propunerea.

Eu unul il propun pe H3llriderr, sper sa rezolve problemele cu motorul pana de 1mai

:bounce:

 

este o onoare si o responsabiltate , voi alegetzi

traseul atasat de dezu in primele pagini este ok , o sa fac eu sau altcineva daca are o posibiltatea mai buna o harta cu traseu , trasa la imprimanta si xeroxata in funtie de catzi suntem, asta in caz k se rataceste cineva( normal daca se respecta mersul in grup nu e cazul ) , facem cate un punct de intalnire la xx km pt regrupare , si acelas regim ar trebui sa-l aiba si eventualele conserve care o sa vina cu noi. prietena mea s-ar putea sa vina cu conserva , loc pt bagaje .cu o saptamana nainte de plecare ar trebui puse la punct toate detaliile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe 27 - 28 depinde de posibilitatzile fiecaruia aprilie se pleaca spre bulgaria varna, nisipurile de aur , cade intr-o vineri-sambata , stam pe acolo 1 -2 zle , pe 1 mai sa ajungem in vama

este o onoare si o responsabiltate , voi alegetzi

traseul atasat de dezu in primele pagini este ok , o sa fac eu sau altcineva daca are o posibiltatea mai buna o harta cu traseu , trasa la imprimanta si xeroxata in funtie de catzi suntem, asta in caz k se rataceste cineva( normal daca se respecta mersul in grup nu e cazul ) , facem cate un punct de intalnire la xx km pt regrupare , si acelas regim ar trebui sa-l aiba si eventualele conserve care o sa vina cu noi. prietena mea s-ar putea sa vina cu conserva , loc pt bagaje .cu o saptamana nainte de plecare ar trebui puse la punct toate detaliile.

 

we luve yu :bounce: , vezi cum faci cu masina :drink: cat despre harta .. vb maine si rezolvam.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietena mea s-ar putea sa vina cu conserva , loc pt bagaje .cu o saptamana nainte de plecare ar trebui puse la punct toate detaliile.

 

tzi-ai tras prietena? :bounce:

ce mai faci ma baiatule, ai cam disparut dp forum si de la plimbari....

tzi-ai reparat motorul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...