Sari la conținut

1 Mai 2007


ambidextru
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 155
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pt astia care nu vin n bulgari si se duc drect in vama , spuneti un loc in vama unde or sa stati cu motoarele sa shtiu cand vin din bulgaria sa vin drect

 

Adevarul e ca la cate motoare se preconizeaza de 1 Mai in vama ... :ok:

 

Oricum ... cum este drumul catre bulgari? Ma refer la starea asfaltului.

 

PS.

 

Care vine cu masina ? Am si eu nevoie de un loc pentru a depozita cortul :cheers:

Dau bere in schimb sau contribui la benzina :crack:

Editat de crontanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea mica nu e plaja aceea din Vama dar eu cred ca nu ai cum sa ratezi grupurile de motoare ptr ca sar in ochi .

 

anul trecut s-a stat pe langa Club A , mai in dreapta cum intri pe plaja .

anul asta , cine stie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa plec si eu spre vama undeva vineri seara sau sambata dimineata....as vrea sa ma lipesc de un grup ca sa nu merg singura pe drumuri..am un gs 500..deci cine si cum pleaca ca sa ma potrivesc si eu ca viteza ...

astept raspunsuri :ok:

 

Eu plec vineri in Vama si e posibil sa mai fie un amic cu un RF-400.

Daca te intereseaza da-mi un semnal sau scrie aici.

 

Traseul meu pentru cei care au chef este urmatorul:

Bucuresti - Ostrov - Vama Veche (27 aprilie,vineri)

Vama Veche - Balcic (29 aprilie, duminica)

Balcic - Bucuresti (1 Mai, marti)

 

Asfalt Uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul Buc-varna-vama a rams in picioare ca vad ca e cam haos :crack: si daca da, cand se pleaca?

eu inca nu mi-am reparat motorul, am tot sperat ca poate il gasesc pe cel care m-a lovit dar sansele au devenit nule, asa ca il voi repara pe banii mei. mi-ar fi placut sa apuc sa vad macar un pic la salon si tot din motivul ghetelor. am luat cataloage, telefoane, dar se pare ca nimeni nu are 49 ghete. :ok:( in ce priveste cazarea in vama eu prefer la hotel decat la cort. cred ca am imbatranit si am multe tabieturi :cheers: salutare si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa plec si eu spre vama undeva vineri seara sau sambata dimineata....as vrea sa ma lipesc de un grup ca sa nu merg singura pe drumuri..am un gs 500..deci cine si cum pleaca ca sa ma potrivesc si eu ca viteza ...

astept raspunsuri smile.gif

 

inca nu sunt sigur dar s-ar putea sa vina un prieten cu motorul sa ma ia si sa merem in 2 mai... in momentul in care aflu sigur te anunt ca si noi tot singuri suntem smile.gif

 

ca uitashi biggrin.gif, noi plecam din bucuresti, nu am vazut de unde esti tu....

 

Mai sunt si eu cu un Bandit de 400 si vroiam sa plec sambata spre 2 mai. Ma gandeam sa trec si pe la SMAEB vreo 2 ore inainte de plecare.

Editat de psycho_vox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu sunt sigur dar s-ar putea sa vina un prieten cu motorul sa ma ia si sa merem in 2 mai... in momentul in care aflu sigur te anunt ca si noi tot singuri suntem smile.gif

 

ca uitashi biggrin.gif, noi plecam din bucuresti, nu am vazut de unde esti tu....

Mai sunt si eu cu un Bandit de 400 si vroiam sa plec sambata spre 2 mai. Ma gandeam sa trec si pe la SMAEB vreo 2 ore inainte de plecare.

 

salutare, am vorbit cu "C motor" ... ea ar vrea sa mearga vineri seara... tine de cum pleaca de la munca... eu cu tipul ala vrem sa plecam sambata ca el vine de la braila vineri seara si o sa fie prea obosit sa mai mergem pana la mare... merem cu totii la SMAEB ca si eu as vrea sa dau o tura p-acolo :hug:... sa vorbesc cu "soferu'" sa vedem daca are chef de un ocol pe la SMAEB...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt 2 saptamini.E timpul sa ne hotarim.Eu si sotia suntem hotariti.Mergem la Vama.Marea mea dorinta ar fi sa plecam din Bucuresti peste 1000 motociclisti ca sa vada toata tara ca existam frumos si uniti.Sa hotarim o data si o ora (aproximativa) si un loc (precis)de adunare si plecare al bucurestenilor.Va asigur ca daca ne organizam iese ceva ce nu a vazut EUROPA.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt 2 saptamini.E timpul sa ne hotarim.Eu si sotia suntem hotariti.Mergem la Vama.Marea mea dorinta ar fi sa plecam din Bucuresti peste 1000 motociclisti ca sa vada toata tara ca existam frumos si uniti.Sa hotarim o data si o ora (aproximativa) si un loc (precis)de adunare si plecare al bucurestenilor.Va asigur ca daca ne organizam iese ceva ce nu a vazut EUROPA.bunu.

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine daca plecarea ar fi sambata dimineatza....k sa vina cat mai multi.

 

cel mai bine e ca fiecare sa pleca cand poate si daca se organizeaza ceva sa fie anuntat si cei ce vor sa ia parte sa spuna acolo.

 

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pune intrebarea daca e mai bine sa plece fiecare de capul lui sau sa plecam toti ,grupati intr-o formatiune de sute de motoare .Va spun ca mai frumos decit asta nu e nimic.Haide-ti sa stabilim o data si o ora de adunare si sa plecam toti impreuna,cu 80 la ora dar uniti.Asta e propunerea mea.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt 2 saptamini.E timpul sa ne hotarim.Eu si sotia suntem hotariti.Mergem la Vama.Marea mea dorinta ar fi sa plecam din Bucuresti peste 1000 motociclisti ca sa vada toata tara ca existam frumos si uniti.Sa hotarim o data si o ora (aproximativa) si un loc (precis)de adunare si plecare al bucurestenilor.Va asigur ca daca ne organizam iese ceva ce nu a vazut EUROPA.bunu.

 

Se pare ca vineri imi vine si mie motorul asa ca daca plecarea o sa fie sambata e perfect! Ca loc de intalnire sa fie chiar la intrare pe A2, pe la un 10.00 AM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca vineri imi vine si mie motorul asa ca daca plecarea o sa fie sambata e perfect! Ca loc de intalnire sa fie chiar la intrare pe A2, pe la un 10.00 AM

 

Ar fi perfect sambata la 10.00 AM la intrare pe A2. :hug:

Editat de vinkator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina acum suntem patru pentru simbata la 10 la benzinaria de la intrarea in autostrada.Cine se mai inscrie pentru acest moment?

 

Merg si eu la Vama, plecam sambata( eu si consoarta).Intrebare : de unde se pleaca si la ce ora ?

 

 

Auzi Florine.Simbata dimineata la 10 la benzinaria de la autostrada.bunu. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da man, propunerile sunt bune dar dupa cum observi nu se potrivesc cu programul tuturor. eu plec vineri de par examplu si merg singur probabil, se poate sa mai apara un preten dar pana acu nu imi e clar.

prin urmare vineri eu nu am mai vazut pe altcineva care vrea sa plece...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in principiu sunt 3 grupuri :

- unii care merg pe traseul Varna - Vama Veche

- unii care merg Buc - Vama veche sambata dupa salonul moto

- altii care merg cand vor ei :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in principiu sunt 3 grupuri :

- unii care merg pe traseul Varna - Vama Veche

- unii care merg Buc - Vama veche sambata dupa salonul moto

- altii care merg cand vor ei ;)

 

 

Exact: :nono: !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...