Sari la conținut

Ceva Piese De Mobra/hoinar


iustin
 Share

Postări Recomandate

vind agregatul prezent in fotografiile de mai jos, pe bucati. in afara de cadru vand cam tot, cadrul nu il dau pentru ca e stramb. se poate repara, dar nu prea are rost, si in starea in care e acum nu e prea sigur de mers cu el.

preturi simbolice, nu am ce face cu el, sta in beci si dizlocuieste aer...

suspensii bune, furca fata buna, juguri (am 2 perechi), sa (arata destul de bine si e comoda), rezervor nefisurat in stare buna, roata fata e buna, cea de pe spate e cam stramba insa are o camera groasa, rezistenta care se se vinde separat. daca mai vedeti ceva prin poze care va intereseaza spuneti-mi

post-5764-1168519031_thumb.jpg

post-5764-1168519223_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roata fata 120 000, furca 100 000, suspensii spate 100 000, rezervor 120 000, sa 100 000, un jug 50 000, ferodouri de frana 50 000, piese de motor nu am. preturile sunt negociabile, toata la 300 000, valabil daca vine cineva dupa ea, nu o trimit

Editat de iustin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vroiam sa zic ca nu o trimit completa, pe piese trimit in tara cu ramburs, id de ym iustinstanciu , sau nr de telefon 0728800897

pretul pentru tot fierul e de 300 000, in caz ca vine cineva sa o ia din cj

Editat de iustin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am dat pe al meu 400 000 si avea si motor dar arata jalnic. Ti-as da 300 000 pe ea ca este chiar ieftina ca sunt destule piese pe ea :) , dar faza naspa ii cu transportu ca nu am cu ce sa ma duc dupa ea si nu stiu daca s-ar renta ca probabil as plati mai mult pe transport. Oricum daca imi tre ceva piesa iti scriu.

 

:cheers: :lol:

Editat de radum90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde vine prinsa furca, chestia aia cilindrica sta un pic stramb pe cadru, pe poate rezolva cu autogen si ciocan

 

da-mi add pe ym si mai vorbim

iustinstanciu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Mai e valabil anuntu?? Ca mi-ar trebui mie coarnele.

 

pe mine ma intereseaza capacu de rezervor... de ala am nevoie...dau 10RON pt el... plus taxele postale...

 

Sau, daca esti din ilfov/bucuresti..vin si il iau eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...