Sari la conținut

Rezervor


WHITE RAVEN
 Share

Postări Recomandate

Buna alegere! Pentru o choppereala Old School este cea mai buna alegere. Daca il inchizi in partea de jos iasa un Mustang autentic.Eu am unul pentru chopperul meu si este superb.

post-7907-1169003574_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu de simsoneta sr 2e....

 

raule...si stiai ca am nevoie de rezervor :rose: lasa ca arata bine si al meu :lol:

 

Buna alegere! Pentru o choppereala Old School este cea mai buna alegere. Daca il inchizi in partea de jos iasa un Mustang autentic.Eu am unul pentru chopperul meu si este superb.

 

super marfa frate :blink: uite, daca nu te superi, imi exrim si eu o idee...nu era mai marfa sa fi introdus un rezervor sub cadru? mai clasic asa, stil lacrima, si patratos, sa dea cu linia motorului

 

Salve!!!! Am si io nevoie de un rezervor de simsoneta!!!!! Cam ca asta!!!! Hai saritzi cu oferte

 

mai nene....salutare, vad ca ai reinviat...deci, abia astept sa vad ce o sa iasa acolo la tine...cu simsonul cum merge? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu de simsoneta sr 2e....

 

 

Marfa!!!

 

 

Cat vrei pe el!!!!!!!! ma intereseazaaaaaaaa!!!! este in strare buna?? zii un pretz sau vb pe messs!!!!

 

raule...si stiai ca am nevoie de rezervor :rose: lasa ca arata bine si al meu :lol:

super marfa frate :blink: uite, daca nu te superi, imi exrim si eu o idee...nu era mai marfa sa fi introdus un rezervor sub cadru? mai clasic asa, stil lacrima, si patratos, sa dea cu linia motorului

mai nene....salutare, vad ca ai reinviat...deci, abia astept sa vad ce o sa iasa acolo la tine...cu simsonul cum merge? :D

 

 

ORL..... stai sa vezi ce old school iese dintr-o mobra... vreau sa il fac pt oras.... si mai am cam jaumate de lucru la el..... dupa care vopseaua si o sa fie super....o sa vin si cu poze in curand...

 

Iar cu simsonu.... mai am de lucru mult la el ,... dar astept sa se faca mai cald afara... problema e si timpul ....pt ca nu mai am timp de nimik de la o vreme....

 

 

Apropo... Mobra e ca un scuter....mai am nevoie de acte la ea??? sau se inmatriculeaza la Primarie..??? care stii???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

ai nevoie de acte si nu este scuter, este motoreta chiar daca cilindreea si puterea sunt mai mici! :rose: si crede-ma ca oricat de prost ar fi un politzist care te opreste pe strada tot stie ce e aia o mobra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesant, da mai e o smecherie...am vazut pustani dastia cu arpilia rs50 inmatriculata la primarie, deci, daca merge asa si mobra nu mai dau de carnet ca si asa nu am timp, si imi fac si eu o mobra...spor la treaba corbule :blink: :rose: dachiar...bobinele alea de ziceai ca le ai pe acasa si piese de simsoneta, mai le ai? :lol: bafta si spor la treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bobinele... da le am pe acasa....

 

Se spune ca motocicletele de 50 cmc sunt scutere.... nu vad nici o diferentza intre motoare... doar ca pe scuter stai ca pe WC ( parerea mea ).... ma rog mai bine ma interesez direct si va comunic... sa vedem cum sta treaba cu ele...

 

Cred ca trebui sa itzi dea si RAR pt ele....ma rog... vedem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :lol: :D :D :P :D genial...

:D

 

 

am rezolvat problema cu rezervoul........................... in curand o sa revin cu poze............ sa vedetzi voi nenorocicre de mobra ce iese.... :D :blink:

 

Buna alegere! Pentru o choppereala Old School este cea mai buna alegere. Daca il inchizi in partea de jos iasa un Mustang autentic.Eu am unul pentru chopperul meu si este superb.

 

 

Frate tu in poza iai acolo ai o herghelie de cai putere....numai vb de cilindri......cat itzi consuma???? cred ca o sa itzi iei cu sticle cu benzina :rose: sa itzi maresti autonomia.....oricum iese super....felicitari....

Editat de WHITE RAVEN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

uite pt ce aveam nevoie de rezervor!!! Old school mobra :crack: mai am de lucru la ea dar cred ca iese bine....unghidon mai inalt si am inteles ca se poate mari si puterea motorului...dar asta ramane de vazut....Bafta!!!!!

post-4210-1169984390_thumb.jpg

post-4210-1169984638_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, super ok pana aici...schimba aspectul furcii fata ca pur si simplu nu da bine cu restul...spor la treaba si vezi la tunaru un rezerv lacrima, parca de ij...ar da mai bine, sincer...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e buna furca fata...ii trebuie doar niste in inaltatoare de vreo 10 15 cm

 

asta galbena e facuta de mine si de custom acum 2 3 ani......dupa multe alte mobre chopperite de noi

 

nu merita chopperita mobra

 

asta inca o mai am....poate si de vanzare :crack:...daca ii tre cuiva(sta akolo si n-o face nimeni)

post-13995-1170006523_thumb.jpg

post-13995-1170006632_thumb.jpg

post-13995-1170006670_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e buna furca fata...ii trebuie doar niste in inaltatoare de vreo 10 15 cm

 

asta galbena e facuta de mine si de custom acum 2 3 ani......dupa multe alte mobre chopperite de noi

 

nu merita chopperita mobra

 

asta inca o mai am....poate si de vanzare :crack:...daca ii tre cuiva(sta akolo si n-o face nimeni)

 

am zis ca sunt aiurea asa cum sunt...ar da mai bine cromate alea...parerea mea...stii la ce ma gandeam legat de mobra?eu nu am timp si de examene de carnet anu asta, da daca toti isi inmatriculeaza scutere la primarie, poate reusesc ceva si cu o mobra, si atunci, pt unu ca mine, ar fi exceptionala :moron: mult noroc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am zis ca sunt aiurea asa cum sunt...ar da mai bine cromate alea...parerea mea...stii la ce ma gandeam legat de mobra?eu nu am timp si de examene de carnet anu asta, da daca toti isi inmatriculeaza scutere la primarie, poate reusesc ceva si cu o mobra, si atunci, pt unu ca mine, ar fi exceptionala :P mult noroc :crack:

 

daca tu zici.... :moron:

si de inmatriculat..nush daca ai sanse sa o inmatriculezi asa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce mi-ai facut la Mobra.

Te rog frumos sa o faci la loc cum era inainte. Imediat. :crack:

 

Imi place cum arata dar tot mobra o sa iasa.

 

Spor la treba si o sa trec pe la tine sa o vad si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...