Jump to content

Când se deschid școlile moto?

Recommended Posts

Acum 8 minute, Leoiordache96 a spus:

Salutare! Care ar fi data cu aproximație când școlile pentru categoria A își încep parcursul? (Multumesc) 

salut. nu este o data exacta. in functie de vreme, unele scoli fac practica si iarna(poligon). Daca vrei sa te inscrii si te gandesti ca nu incep, sau ai pe cineva care vrea sa stie, sunati si inscrieti-va. Va incepe indata ce se va face putin mai cald. 

1 oră în urmă, orangefresh2 a spus:

salut. nu este o data exacta. in functie de vreme, unele scoli fac practica si iarna(poligon). Daca vrei sa te inscrii si te gandesti ca nu incep, sau ai pe cineva care vrea sa stie, sunati si inscrieti-va. Va incepe indata ce se va face putin mai cald. 

Am înțeles. Sunt înscris deja de anul trecut din octombrie, am plătit și scoala integral... Din păcate nu am apucat sa fac nici o ora de poligon. Aștept cu nerăbdare 

• Admin

Salut! 

Ești nou, bine ai venit pe forum! 

1. Când răspunzi, nu mai folosi butonul "citează", are alt scop. Mai jos ai o fereastră mare, în care scrii replica ta. 

2. Pe viitor, te rog să pui titluri la obiect, nu ambiguități - ți l-am modificat. 

3. Răsfoiește atent paginile forumului și invață-te cu formatul lui. Sunt arii dedicate, unde este foarte posibil să găsești răspunsuri la întrebările tale. 

Baftă! 

• l.u.v changed the title to Când se deschid școlile moto?