Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

da aia e,dar a intervenit ceva pe parcurs si....

Oare? Ca iata, coincidenta stuchida, la cateva minute dupa ce pun aici intrebarea, plec de acasa si ma intalnesc intr-o intersectie chiar cu bogdan.c, el in masina, eu pe motor. Si il intreb daca a vandut Vulcanul galben. Nu, imi raspunde el, te asteapta pe tine. Deci, ala e sau nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ala e,dar deocamdata trebuie sa mai astept!

 

Oare? Ca iata, coincidenta stuchida, la cateva minute dupa ce pun aici intrebarea, plec de acasa si ma intalnesc intr-o intersectie chiar cu bogdan.c, el in masina, eu pe motor. Si il intreb daca a vandut Vulcanul galben. Nu, imi raspunde el, te asteapta pe tine. Deci, ala e sau nu?

 

 

mai am unul fain,da e putin cam departe,cred ca am sa renunt la asta......asta e si mie imi place cum arata dar nu vreau sa l pierd si pe ala!

Editat de mihaisarghe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...Si-a schimbat careva cablurile de acceleratie? In weekend vreau sa le schimb...azi am aruncat o privire si pare foarte complicat! Pare ca trebuie demontat filtrul de aer si scos carburatorul ! Poate este cineva amabil sa-mi descrie si mie mai exact cum a procedat! MS!

 

 

 

LE : Am rezolvat!

Editat de darkflames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Cunoasteti pe cineva care poate sa faca un crashbar (nu vreau decoratiune, care indoaie la nevoie)pentru VN1500, sau de unde se poate cumpara?

 

Mersi

eu mi-am luat de la louis pret 125 euro dar mai exista un model si cu 154 mai larg dar mie nu io placut alea.

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zici bine ce zici tu AWD-ule, ea sa vedem :burnout: il asteptam pe foxu cu al sau crash bar :blbl:

Foxu nu mai are crashbar pe motor, ca nu cadreaza la bobber, iar daca nu le-o fi vandut, le poate da la duplicare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa termin cu aripile ma si dupa aia le dau jos si le marit. doritori?

am avut sesiune cu o aripa spate. pacat ca s-a stricat flexul ala antic si de demult. acu trebe sa fac rost de altul. poze, la final.

 

eo m-am intalnit vineri cu el si inca il avea... daca intre timp l-a dat jos asta nu mai stiu :burnout:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brici, deshi pare ushor dereglat. trebuie sa-l duc putin la aleko pt asta.

 

aham, asteptam rezultatul, cum merje motorul?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce spune geo aici e corect. crash-urile alea sunt pt oameni cuminti. eu le-am polizat destul pe dedesubt ca sa stiu ca nu mi-s :burnout:

 

Nu v-as sugera sa faceti dupa ale Foxului, sunt niste crashuri care vin mai jos decat scaritele, si in eventualitatea in care te apropii prea tare de pamant dai cu ele de pamant. Scaritele se rabateaza in cazul asta, crashul nu, asa ca parerea mea e ca risti sa vii in gat. Si oricum, limiteaza si asa mica libertate de inclinare in curbe a motoretei. Asa ca aprob negativ crashurile modelul lui Fox.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot crashuri din alea am si eu si pot spune cau au si un avantaj: daca iti scapa mobra din mana, se propteste in crash si sta la 45 de grade, nu se tavaleste. Un alt dezavantaj e ca nu poti sa te strecori intotdeauna printre masini sau sa treci peste borduri mai inalte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cateva ore sunt posesorul unui VN de 800,merge brici fara nici o problema si as vrea sa-l bibilesc putin,in sensul ca as dori sa-i schimb tobele,ghidonul de asemenea tre schimbat deoarece sunt mai solid si vreau unul cu deschiderea mai larga,toate furtunele si aparatorile sistemului electric deoarece timpul le-a cam uzat si bineinteles sa-i montez comenzi avansate.Orice sfat este binevenit ,de asemenea orice oferta ,pentru cele de mai sus imi va fi de ajutor!

cand o sa pot sa atasez poze am sa o fac,deocamdata vad ca nu reusesc!

post-7226-1215978361_thumb.jpg

Editat de mihaisarghe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ea o intrebare la baieti chiar daca n-are legatura cu motocicleta kawasaki vulcan, da' nu prea mi-a venit sa deschid un subiect nou.

 

Cine merge vineri seara (18/07/2008) dupa serviciu (ora 17:00 - 18:00) la ArtMania la Sibiu? Eu plec vineri intre orele specificate si o iau probabil pe transfagarasan. Ceva amatori?

 

@AWD mai mergi?

 

va rog administratori sa nu dati cu parul ca am scris aici. va multumesc!

Editat de morpheus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...