Sari la conținut

2 Comuniste Au Invadat Bucurestiul


Hannibal
 Share

Postări Recomandate

Va anunt cu mandrie ca in panoplia de comuniste ale Bucurestiului s-au adaugat 2 'tinerele' "made in Ucraina".

Hannibal (aici de fata :ph34r:) si Mihai tocmai ne improprietariram cu un Jupiter, respectiv o Planeta de la Costi si Cosmin. Si asta bineinteles prin intermediul forumului de vanzari de pe pro-bike. O sa fac niste cu poze in week-end si le pun probabil luni. S-auzim de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

By the way, de ce scrie pieton sub numele meu??? Ca io scap in curand de "rusinica" asta. Ce trebe sa fac ca sa scrie.... motociclist... cel putin :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

By the way, de ce scrie pieton sub numele meu??? Ca io scap in curand de "rusinica" asta. Ce trebe sa fac ca sa scrie.... motociclist... cel putin :ph34r:

 

Pai, e simplu..te urci pe cal si esti..motociclist :(. Asta ce vezi tu sub nickuri e o prostie care numara posturile...sunt destui pe aici care-s campioni la posturi si au vazut motociclete doar in poze :( :( Io ii bat la cap pe admini de mult sa o scoata si daca vor neaparat sa afiseze ceva pe baza votului celorlalti utilizatori, cum era pe forumul vechi...

 

PS Bine ati venit pe 2 roti si va asteptam cu fiarele la Arc miercuri :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum spuneam si mai sus.... o sa scap de rusinica asta... Deocamdata ma enerveaza Dobre cu Minsk-ul lui tinut intr-a intaia :( . Deci de venit o sa vin .... pieton. :ph34r:

In alta ordine de idei. Un telefon, o adresa a unui mecanic care se pricepe sa repare pacanitul din cilindrul meu drept imi postati si mie? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacanit la cilindrul drept?

Ala e boltul de la piston care are joc. Lasa-l asa. Deranjeaza doar acustic(asta pana cand o sa trebuiasca sa schimbi setul :ph34r: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...