Sari la conținut

SUZUKI HAYABUSA Gen 3/an 2024- moto de colectie/ modelul aniversar 25 ani - absolut noua 0 km


Postări Recomandate

SUZUKI HAYABUSA Gen3 /an 2024 noua - 0 km, moto de colectie/ modelul aniversar 25 ani de la prima aparitie Busa, coloristica deosebit de frumoasa/ combinatia culori f bine aleasa+ personalizata fabrica, model rar ff greu de gasit/singura din RO, ...din cate stiu /gasit informatii net s au fabricat doar 100 buc fix modelul asta, achizitionata sfarsit decembrie/moto cu garatie 4 ani, are scoasa cartea identitate RO/ toate actele pregatite ptr prima inmatriculare+impozit platit anul in curs de care beneficiaza cumparatorul

...pret 18000 eu/ usor neg.

Contact+detalii la nr tel postare/0722269189 Bucuresti
 image.thumb.png.46066d7991c60a980faa1aecfb0e6cb6.pngimage.thumb.png.17087051a5ba23dad2cf6e1b3733a75d.pngimage.thumb.png.f3428f72b432a849cdc63b7c957d2823.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, PzKpfW a spus:

Nu o lua ca pe o critică, ci ca pe o observație obiectivă: motocicleta asta costă 17500€ la dealerul unde sunt făcute pozele.

 

Spor.

 Salut, putina atentie in descriere postare, trecut si eu asta in anunt/pret neg.

Te salut

Acum 27 minute, motodr a spus:

SUZUKI HAYABUSA Gen3 /an 2024 noua - 0 km, moto de colectie/ modelul aniversar 25 ani de la prima aparitie Busa, coloristica deosebit de frumoasa/ combinatia culori f bine aleasa+ personalizata fabrica, model rar ff greu de gasit/singura din RO, ...din cate stiu /gasit informatii net s au fabricat doar 100 buc fix modelul asta, achizitionata sfarsit decembrie/moto cu garatie 4 ani, are scoasa cartea identitate RO/ toate actele pregatite ptr prima inmatriculare+impozit platit anul in curs de care beneficiaza cumparatorul

...pret 18000 eu/ usor neg.

Contact+detalii la nr tel postare/0722269189 Bucuresti
 image.thumb.png.46066d7991c60a980faa1aecfb0e6cb6.pngimage.thumb.png.17087051a5ba23dad2cf6e1b3733a75d.pngimage.thumb.png.f3428f72b432a849cdc63b7c957d2823.png

image.thumb.png.f3c9194b7b0f9c04a72f2ce2117d9396.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Ruginel a spus:

Sunt 300 fabricate. 

S ar putea sa ai dreptate/tot ce i posibil, probabil 300 in lume si tot sunt putine, stiu sigur ca modelul este f rar/motiv ptr care am trecut asta si n descriere, greu de gasit/daca nu chiar spre imposibil  si asta poate numai cu comanda/...poti incerca asta daca esti interesat fix de modelul asta + nu mai spun ca timp asteptare, eu o am in garaj cu impozit platit+ tot necesarul acte pregatite inmatriculare

Te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 43 minute, motodr a spus:

S ar putea sa ai dreptate/tot ce i posibil, probabil 300 in lume si tot sunt putine, stiu sigur ca modelul este f rar/motiv ptr care am trecut asta si n descriere, greu de gasit/daca nu chiar spre imposibil  si asta poate numai cu comanda/...poti incerca asta daca esti interesat fix de modelul asta + nu mai spun ca timp asteptare, eu o am in garaj cu impozit platit+ tot necesarul acte pregatite inmatriculare

Te salut


Salutare! Nu voiam sa contest raritatea modelului, doar am corectat informatia. Da, si 300 tot putine sunt. Hayabusa este una dintre motocicletele mele favorite dar nu ma inteleg cu ea din perspectiva pozitiei, de asta si migrez catre segmentul adventure in curand.

De curiozitate, in afara de colorit, editia speciala mai are altceva diferit fata de modelul de serie? Spor la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 minutes ago, Ruginel said:

in afara de colorit, editia speciala mai are altceva diferit fata de modelul de serie?

 

Capac monopost.

 

Unique features of the 25th Anniversary Hayabusa include:

-Unique 25th-anniversary emblem and raised SUZUKI logos are featured on the fuel tank.

-Elegant 25th-anniversary logos are etched on each muffler.

-Distinctive gloss black cowling trim.

-The brake rotor carriers and drive chain adjusters are gold-anodized.

-The Hayabusa Kanji logo is applied to the drive chain plates.

-The single-seat cowling is included as standard equipment.

 

@motodr - ai putea să încerci s-o vinzi pe mobile.de. În Germania de exemplu, prețul recomandat este de 19.000€. În Austria, este 25.000€ (?!).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, PzKpfW a spus:

 

Capac monopost.

 

Unique features of the 25th Anniversary Hayabusa include:

-Unique 25th-anniversary emblem and raised SUZUKI logos are featured on the fuel tank.

-Elegant 25th-anniversary logos are etched on each muffler.

-Distinctive gloss black cowling trim.

-The brake rotor carriers and drive chain adjusters are gold-anodized.

-The Hayabusa Kanji logo is applied to the drive chain plates.

-The single-seat cowling is included as standard equipment.

 

@motodr - ai putea să încerci s-o vinzi pe mobile.de. În Germania de exemplu, prețul recomandat este de 19.000€. În Austria, este 25.000€ (?!).


Multam de info. Deci in esenta chestii cosmetice.
Austria are niste taxe dubioase, de unde si preturile mai mari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, apriliacluj a spus:

se vinde de pe firma cu factura si TVA inclus, sau persoana fizica?

 

 

Salut, PF

Acum 7 ore, PzKpfW a spus:

 

Capac monopost.

 

Unique features of the 25th Anniversary Hayabusa include:

-Unique 25th-anniversary emblem and raised SUZUKI logos are featured on the fuel tank.

-Elegant 25th-anniversary logos are etched on each muffler.

-Distinctive gloss black cowling trim.

-The brake rotor carriers and drive chain adjusters are gold-anodized.

-The Hayabusa Kanji logo is applied to the drive chain plates.

-The single-seat cowling is included as standard equipment.

 

@motodr - ai putea să încerci s-o vinzi pe mobile.de. În Germania de exemplu, prețul recomandat este de 19.000€. În Austria, este 25.000€ (?!).

Multumesc info/stiu ca este mai scumpa la ei dar am gandit ca poate si o doreste cineva la noi cu un pret rezonabil fata de cele de afara/ mi ai comfirmat si tu, probabil am sa o postez si acolo dar momentan nu mi permite timpul,... acum cativa ani am mai vandut o moto in Austria si cam stiu timpul alocat. fara Busa oricum nu ma vad sa raman/mai detin 2 buc Gen 2 in ograda

Te salut

Acum 7 ore, Ruginel a spus:


Multam de info. Deci in esenta chestii cosmetice.
Austria are niste taxe dubioase, de unde si preturile mai mari.

Cu placere, coloristica deosebit de bine aleasa/iese n evidenta +micile detalii primeaza/...cat sa ti faci o idee pana si lantul l au inscriptionat cu litera Busa, posibil si ceva + legat de electronica cu care vine echipata/inca nu stiu sa ti spun asta,  are tot ce se poate pune la ora actuala pe o moto de ultima generatie +inca nu am scos o la drum sa mi dau seama exact de ce stie sa faca/...ca si etalon putere/turatii stiu f bine BUSA 2+ oricum mi s a spus ca trebuie facuti 1000 km rodaj motor/cutie dupa care primul schimb de ulei , cum am trecut si n postare momentan are 0 km

Te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, motodr a spus:

Salut, PF

Multumesc info/stiu ca este mai scumpa la ei dar am gandit ca poate si o doreste cineva la noi cu un pret rezonabil fata de cele de afara/ mi ai comfirmat si tu, probabil am sa o postez si acolo dar momentan nu mi permite timpul,... acum cativa ani am mai vandut o moto in Austria si cam stiu timpul alocat. fara Busa oricum nu ma vad sa raman/mai detin 2 buc Gen 2 in ograda

Te salut

Cu placere, coloristica deosebit de bine aleasa/iese n evidenta +micile detalii primeaza/...cat sa ti faci o idee pana si lantul l au inscriptionat cu litera Busa, posibil si ceva + legat de electronica cu care vine echipata/inca nu stiu sa ti spun asta,  are tot ce se poate pune la ora actuala pe o moto de ultima generatie +inca nu am scos o la drum sa mi dau seama exact de ce stie sa faca/...ca si etalon putere/turatii stiu f bine BUSA 2+ oricum mi s a spus ca trebuie facuti 1000 km rodaj motor/cutie dupa care primul schimb de ulei , cum am trecut si n postare momentan are 0 km

Te salut


Indubitabil este o motocicleta pe care ar trebui sa o aiba orice pasionat de motociclism. De curiozitate, daca imi permiti. De ce vrei sa o vinzi la 0 km, mai ales fiind si editia speciala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Ruginel a spus:


Indubitabil este o motocicleta pe care ar trebui sa o aiba orice pasionat de motociclism. De curiozitate, daca imi permiti. De ce vrei sa o vinzi la 0 km, mai ales fiind si editia speciala?

Aparut alte prioritati si nu cred ca o sa mi mai permita timpul sa o folosesc cum mi as dori

Acum 13 ore, apriliacluj a spus:

OK multumesc de info

 

Spor la vanzare!

Multumesc si eu

Te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...